Terminarz ligowy
Kolejka 16 w dniu 13-03-2010r.
Odra Górzyca - Warta Słońsk
Spójnia Ośno Lubuskie - Stal Sulęcin
Orzeł Międzyrzecz - Piast Karnin
Lechia II Zielona Góra - Sparta Grabik
Błękitni Toporów - Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów - 13-03-2010r., godz. 15.00
Piast Czerwieńsk - LZS Bobrówko
Błękitni Dobiegniew - Czarni Witnica
Kolejka 17
Błękitni Dobiegniew - Odra Górzyca
Czarni Witnica - Piast Czerwieńsk
LZS Bobrówko - Sprotavia Szprotawa - 20-03-2010r., godz. 15.00
Korona Kożuchów - Błękitni Toporów
Odra Bytom Odrzański - Lechia II Zielona Góra
Sparta Grabik - Orzeł Międzyrzecz
Piast Karnin - Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin - Warta Słońsk
Kolejka 18
Odra Górzyca - Stal Sulęcin
Warta Słońsk - Piast Karnin
Spójnia Ośno Lubuskie - Sparta Grabik
Orzeł Międzyrzecz - Odra Bytom Odrzański
Lechia II Zielona Góra - Korona Kożuchów
Błękitni Toporów - LZS Bobrówko
Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica - 27-03-2010r., godz. 11.00
Piast Czerwieńsk - Błękitni Dobiegniew
Kolejka 19
Piast Czerwieńsk - Odra Górzyca
Błękitni Dobiegniew - Sprotavia Szprotawa - 03-04-2010r., godz. 16.00
Czarni Witnica - Błękitni Toporów
LZS Bobrówko - Lechia II Zielona Góra
Korona Kożuchów - Orzeł Międzyrzecz
Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie
Sparta Grabik - Warta Słońsk
Piast Karnin - Stal Sulęcin
Kolejka 20
Piast Czerwieńsk - Sprotavia Szprotawa - 10-04-2010r., godz. 15.00
Odra Górzyca - Piast Karnin
Stal Sulęcin - Sparta Grabik
Warta Słońsk - Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Lechia II Zielona Góra - Czarni Witnica
Błękitni Toporów - Błękitni Dobiegniew
Kolejka 21
Sprotavia Szprotawa - Odra Górzyca - 17-04-2010r., godz. 16.00
Piast Czerwieńsk - Błękitni Toporów
Błękitni Dobiegniew - Lechia II Zielona Góra
Czarni Witnica - Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko - Spójnia Ośno Lubuskie
Korona Kożuchów - Warta Słońsk
Odra Bytom Odrzański - Stal Sulęcin
Sparta Grabik - Piast Karnin
Kolejka 22
Odra Górzyca - Sparta Grabik
Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański
Stal Sulęcin - Korona Kożuchów
Warta Słońsk - LZS Bobrówko
Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica
Orzeł Międzyrzecz - Błękitni Dobiegniew
Lechia II Zielona Góra - Piast Czerwieńsk
Błękitni Toporów - Sprotavia Szprotawa - 24-04-2010r., godz. 15.00
Kolejka 23
Błękitni Toporów - Odra Górzyca
Sprotavia Szprotawa - Lechia II Zielona Góra - 01-05-2010r., godz. 16.00
Piast Czerwieńsk - Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew - Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Witnica - Warta Słońsk
LZS Bobrówko - Stal Sulęcin
Korona Kożuchów - Piast Karnin
Odra Bytom Odrzański - Sparta Grabik
Kolejka 24
Odra Górzyca - Odra Bytom Odrzański
Sparta Grabik - Korona Kożuchów
Piast Karnin - LZS Bobrówko
Stal Sulęcin - Czarni Witnica
Warta Słońsk - Błękitni Dobiegniew
Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Czerwieńsk
Orzeł Międzyrzecz - Sprotavia Szprotawa - 08-05-2010r., godz. 16.00
Lechia II Zielona Góra - Błękitni Toporów
Kolejka 25
Lechia II Zielona Góra - Odra Górzyca
Błękitni Toporów - Orzeł Międzyrzecz
Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie - 15-05-2010r., godz. 17.00
Piast Czerwieńsk - Warta Słońsk
Błękitni Dobiegniew - Stal Sulęcin
Czarni Witnica - Piast Karnin
LZS Bobrówko - Sparta Grabik
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański
Kolejka 26
Odra Górzyca - Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański - LZS Bobrówko
Sparta Grabik - Czarni Witnica
Piast Karnin - Błękitni Dobiegniew
Stal Sulęcin - Piast Czerwieńsk
Warta Słońsk - Sprotavia Szprotawa - 22-05-2010r., godz. 11.00
Spójnia Ośno Lubuskie - Błękitni Toporów
Orzeł Międzyrzecz - Lechia II Zielona Góra
Kolejka 27
Orzeł Międzyrzecz - Odra Górzyca
Lechia II Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie
Błękitni Toporów - Warta Słońsk
Sprotavia Szprotawa - Stal Sulęcin - 29-05-2010r., godz. 17.00
Piast Czerwieńsk - Piast Karnin
Błękitni Dobiegniew - Sparta Grabik
Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański
LZS Bobrówko - Korona Kożuchów
Kolejka 28
Odra Górzyca - LZS Bobrówko
Korona Kożuchów - Czarni Witnica
Odra Bytom Odrzański - Błękitni Dobiegniew
Sparta Grabik - Piast Czerwieńsk
Piast Karnin - Sprotavia Szprotawa - 03-06-2010r., godz. 17.00
Stal Sulęcin - Błękitni Toporów
Warta Słońsk - Lechia II Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie - Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 29
Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Górzyca
Orzeł Międzyrzecz - Warta Słońsk
Lechia II Zielona Góra - Stal Sulęcin
Błękitni Toporów - Piast Karnin
Sprotavia Szprotawa - Sparta Grabik - 06-06-2010r., godz. 17.00
Piast Czerwieńsk - Odra Bytom Odrzański
Błękitni Dobiegniew - Korona Kożuchów
Czarni Witnica - LZS Bobrówko
Kolejka 30
Odra Górzyca - Czarni Witnica
LZS Bobrówko - Błękitni Dobiegniew
Korona Kożuchów - Piast Czerwieńsk
Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa - 12-06-2010r., godz. 11.00
Sparta Grabik - Błękitni Toporów
Piast Karnin - Lechia II Zielona Góra
Stal Sulęcin - Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk - Spójnia Ośno Lubuskie