Sejm i Senat - czyli na kogo mogą zagłosować mieszkańcy gminy Szprotawa

dodano: 2015-10-23 21:30:13, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

25 października 2015 roku w godzinach od 7.00 do 21.00 czynne będą lokale wyborcze, w których wyborcy oddadzą głosy na kandydatów do Sejmu i Senatu RP. Poniżej prezentujemy wykaz kandydatów, na których można oddać swoje głosy.



Kandydaci do Sejmu RP:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Marek AST radca prawny Wschowa Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Elżbieta RAFALSKA parlamentarzystka Gorzów Wielkopolski Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Jerzy Marian MATERNA parlamentarzysta Zielona Góra Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Artur Jarosław ZASADA prawnik Zielona Góra Członek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica
5 Elżbieta Teresa PŁONKA lekarz medycyny Gorzów Wielkopolski Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Marek Tomasz SURMACZ prawnik Gorzów Wielkopolski Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Władysław DAJCZAK mechanik Strzelce Krajeńskie Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Piotr BARCZAK nauczyciel doradca metodyczny Zielona Góra Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Ewa Danuta GANCARZ nauczyciel Szprotawa Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Grzegorz GRABAREK technik rolnictwa Nowa Wieś Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Tomasz CZAJKOWSKI ekonomista Lipna Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 Michał Janusz MOTOWIDEŁKO kartograf Świebodzin Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Dorota Danuta BOJAR geodeta Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
14 Wojciech GROCHALA leśnik Rokitno Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15 Gabriela Marianna TRZPIS logistyk Sulęcin Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Jerzy BIELAWSKI kierownik ośrodka Żagań Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17 Beata Joanna KWIATKOWSKA nauczyciel Kuźnik Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Alicja Maria CZERNIAWSKA nauczyciel Lubsko Nie należy do partii politycznej
19 Mieczysław JASZCZ mechanik aparatury kontrolno-pomiarowej Kostrzyn nad Odrą Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20 Amelia Honorata SZOŁTUN przedsiębiorca Słubice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21 Grzegorz Andrzej ZWARYCZ muzyk Bytom Odrzański Nie należy do partii politycznej
22 Alicja Janina JĘDRZEJCZAK - SIŁKA dziennikarz Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
23 Przemysław FICNER technik administracji Nowe Żabno Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24 Jacek Sławomir KURZĘPA nauczyciel akademicki Marcinowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1 Stefan Konstanty NIESIOŁOWSKI parlamentarzysta Łódź Członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Bożenna BUKIEWICZ parlamentarzysta Zielona Góra Członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Tomasz Bogusław KUCHARSKI urzędnik samorządowy Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
4 Katarzyna OSOS radca prawny Łagów Członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Wacław Jan MACIUSZONEK rolnik Drożków Członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Leszek Stefan WALOCH pracownik samorządowy Dobiegniew Nie należy do partii politycznej
7 Krystyna Mieczysława SIBIŃSKA parlamentarzysta Chwalęcice Członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Piotr Arnold DĘBICKI lekarz Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Tomasz Jan STUPIENKO pracownik samorządowy Nowy Lubusz Członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Tadeusz PAJĄK nauczyciel Sulechów Członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Michał WASILEWSKI urzędnik Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Anna Magdalena PIECHA księgowa Pleśno Członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Jacek BACZYŃSKI emeryt wojskowy Pniewo Członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Alicja ANDRZEJEWSKA pedagog Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Tomasz Grzegorz PROZOROWICZ prawnik Sulęcin Członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Marek Mirosław KRAŚNY inżynier budownictwa Wschowa Członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Iwona NAWROCKA pielęgniarka Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Klaudiusz BALCERZAK technolog przetwórstwa mięsnego Sława Członek partii Platforma Obywatelska RP
19 Danuta SZEWCZYK dyrektor zespołu parków Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
20 Lilianna Dorota KUREK wychowawca w domu dziecka Żagań Nie należy do partii politycznej
21 Barbara SZOSTAK ratownik medyczny Rzepin Nie należy do partii politycznej
22 Alina KWAPIŃSKA przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Maciej PIETRUSZAK pracownik samorządowy Drezdenko Członek partii Platforma Obywatelska RP
24 Jarosław Ryszard HAJDUK lekarz medycyny Gorzów Wielkopolski Członek partii Platforma Obywatelska RP

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

1 Michał Paweł SZMYTKOWSKI ratownik medyczny Gorzów Wielkopolski Członek partii Partia Razem
2 Adrianna RUSZKOWSKA psycholog Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
3 Dawid Maciej KOTLAREK bibliotekarz Zielona Góra Członek partii Partia Razem
4 Aleksandra Krystyna CZYŻ nauczyciel Zielona Góra Członek partii Partia Razem
5 Maciej Marcin DOBROWOLSKI dziennikarz Zielona Góra Członek partii Partia Razem
6 Marta Katarzyna DREWNIAK przewodnik turystyczny Strzelce Krajeńskie Członek partii Partia Razem
7 Bernard Krzysztof ŁYSIAK specjalista ds. logistyki Warszawa Członek partii Partia Razem
8 Natalia PIKUŁA specjalista ds. płac Sulechów Członek partii Partia Razem
9 Ireneusz Czesław SURMACZ elektronik Zielona Góra Członek partii Partia Razem
10 Magdalena Maria KREMER-SOCHACKA bibliotekarz Babimost Nie należy do partii politycznej
11 Łukasz Jerzy OLSZEWSKI technik informatyk Wrocław Członek partii Partia Razem
12 Krystyna Ewa KUŁAK studentka Świebodzin Nie należy do partii politycznej
13 Adam NOWAKOWSKI inż. budownictwa Zielona Góra Członek partii Partia Razem
14 Anna Maria BUKARTYK nauczyciel Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
15 Krzysztof Marcin CZYŻ listonosz Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
16 Halina Elżbieta DASZKIEWICZ pisarka Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

1 Robert Dariusz ANACKI przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Członek partii KORWiN
2 Krystyna PODHORODECKA sekretarka medyczna Świebodzin Nie należy do partii politycznej
3 Zbigniew Antoni KOZŁOWSKI pisarz Żary Nie należy do partii politycznej
4 Sylwia ŚWIĄTEK-ŻOŁYŃSKA inż. budownictwa Sulechów Nie należy do partii politycznej
5 Jędrzej Rafał GROCIAK logistyk Sieniawa Nie należy do partii politycznej
6 Piotr Paweł KUCZA nauczyciel Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
7 Danuta Bogusława BIELAK przedsiębiorca Wschowa Nie należy do partii politycznej
8 Mateusz Marcin GRZYMAŁOWSKI inż. odlewnik Drezdenko Nie należy do partii politycznej
9 Jan Maciej KIELEC ekonomista Witnica Nie należy do partii politycznej
10 Mateusz Sebastian PUCEK informatyk Świebodzin Nie należy do partii politycznej
11 Jacek PAWLICKI politolog Lubięcin Nie należy do partii politycznej
12 Justyna Monika OWCZARZ handlowiec Żary Nie należy do partii politycznej
13 Magdalena Maria NIEDŹWIECKA inż. biotechnolog Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
14 Piotr Jacek MODRZEJEWSKI przedsiębiorca Lubsko Nie należy do partii politycznej
15 Mirosław Jan KAZAN przedsiębiorca Żary Nie należy do partii politycznej
16 Katarzyna Natalia STRELAU przedstawiciel handlowy Żagań Nie należy do partii politycznej
17 Krystian Tomasz KOWALCZYK przedsiębiorca Dobiegniew Nie należy do partii politycznej
18 Anna Maria RYŃSKA doradca rolniczy Glisno Członek partii KORWiN
19 Marek STĘPIEŃ logistyk Tuchola Żarska Nie należy do partii politycznej
20 Marta PŁACZKOWSKA przedsiębiorca Janczewo Nie należy do partii politycznej
21 Sławosz Czesław WAMBERSKI przedsiębiorca Kostrzyn nad Odrą Nie należy do partii politycznej
22 Irena Alina JANOSZKA pośrednik finansowy Żary Nie należy do partii politycznej
23 Kaja MODRZEJEWSKA przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
24 Michał Jan OBIEGŁO dziennikarz Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Jolanta Beata FEDAK politolog Zielona Góra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Józef ZYCH prawnik Zielona Góra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Czesław FIEDOROWICZ pracownik samorządowy Zielona Góra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Barbara KUCHARSKA prawnik Grąsy Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Stanisław TOMCZYSZYN nauczyciel Chotków Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Maciej Wawrzyniec SZYKUŁA nauczyciel Prądocin Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Jarosław Józef KACZMAREK pracownik samorządowy Trzciel Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Roman Stanisław KRÓL pedagog Kłodawa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Jacek Ryszard CZEREPKO ratownik Gubin Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Zbigniew Jan KOŁODZIEJ rolnik Rozłogi Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11 Stanisław PECZKAJTIS rolnik Krępiny Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Grażyna DEREŃ rolnik Lubiechnia Wielka Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13 Dariusz Jerzy WRÓBLEWSKI nauczyciel Kargowa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Małgorzata Zofia DOMAGAŁA ekonomista Bogdaniec Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15 Jarosław Paweł SIERACKI ekonomista Nowa Sól Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Izabela Katarzyna JANKOWSKA dyrektor Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
17 Jacek Mariusz NIEZGODZKI elektryk przemysłowy Radwanów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18 Magdalena STRZAŁKOWSKA pracownik samorządowy Wschowa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Anna Sylwia KOMAR pracownik samorządowy Stary Staw Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20 Agnieszka Barbara MAJ-SKOBELSKA ekonomista Żary Nie należy do partii politycznej
21 Łukasz Damian MAKAROWSKI technik automatyk Jagłowice Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22 Marta Ewa WOJTKOWIAK ekonomista Świdnica Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23 Zygmunt BAŚ dyrektor Gorzów Wielkopolski Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24 Jan ŚWIREPO inż.mechanik Strzelce Krajeńskie Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1 Bogusław Tadeusz WONTOR menedżer Sulechów Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Maciej Zbigniew MROCZEK ekonomista Gubin Członek partii Twój Ruch
3 Zbigniew Marian WŁODARCZAK ekonomista Gorzów Wielkopolski Członek partii Unia Pracy
4 Jakub Alfred DERECH-KRZYCKI ekonomista Gorzów Wielkopolski Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Aleksandra Elżbieta JASICKA nauczyciel Kamień Mały Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Zbigniew SMEJLIS inż. rolnictwa Nietoperek Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Agnieszka Anna LECH-KOWALSKA ekonomista Lubsko Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Wiesław Adam KARAŚ automatyk Gola Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Julita Monika SZKUDLAREK socjolog Kostrzyn nad Odrą Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Emil RAU przedsiębiorca Zielona Góra Członek partii Stronnictwo Demokratyczne
11 Wanda WINCZARUK pedagog Żagań Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 Krzysztof HURKA inż. rolnik Różanki Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13 Sabina Irena LITWINOWICZ zarządca nieruchomości Żary Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
14 Jan KOTZBACH inż. zootechnik Konin Żagański Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15 Katarzyna JABŁOŃSKA specjalista administracji publicznej Ośno Lubuskie Nie należy do partii politycznej
16 Krzysztof OWOC przedsiębiorca Wschowa Nie należy do partii politycznej
17 Iwona Marzena RAKSA chemik Drezdenko Nie należy do partii politycznej
18 Rafał RAFALSKI lekarz weterynarii Jasień Nie należy do partii politycznej
19 Jolanta Maria BUDYCH pedagog Zielomyśl Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
20 Rafał Bolesław HOSZOWSKI technik technologii żywienia Bytom Odrzański Członek partii Twój Ruch
21 Elżbieta GRUBER nauczyciel Nowa Sól Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
22 Jan Franciszek BLATKIEWICZ inż. melioracji wodnych Gorzów Wlkp Członek partii Twój Ruch
23 Teresa Jadwiga ŁUŻNA nauczyciel Zielona Góra Członek partii Twój Ruch
24 Jan KOCHANOWSKI politolog Gorzów Wlkp Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz 15

1 Jarosław PORWICH specjalista administracji publicznej Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
2 Dariusz Emilian SKARŻYŃSKI technik elektryk Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
3 Olimpia Joanna TOMCZYK-IWKO przedsiębiorca Brzeźnica Nie należy do partii politycznej
4 Dominik NYCZ technik meblowy Nietoperek Nie należy do partii politycznej
5 Jerzy PATELKA przedsiębiorca Nowa Sól Członek partii Unia Polityki Realnej
6 Krzysztof Michał WILK historyk Żagań Członek partii Ruch Narodowy
7 Rafał JAWORSKI pracownik samorządowy Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
8 Danuta Anna KORZENIEWSKA technik technologii odzieży Wysoka Nie należy do partii politycznej
9 Piotr Bartłomiej BOCHAŃSKI psycholog Sulechów Nie należy do partii politycznej
10 Tomasz MALAIKA instruktor ds. nowoczesnych technologii Rzepin Nie należy do partii politycznej
11 Aleksandra Ewa GRABIAS nauczyciel Nowa Sól Nie należy do partii politycznej
12 Dariusz RYBIŃSKI kierownik logistyki Jenin Nie należy do partii politycznej
13 Danuta KOZŁOWSKA ekonomista Żagań Nie należy do partii politycznej
14 Ryszard Krzysztof BODZIACKI wykładowca uniwersytecki Słubice Nie należy do partii politycznej
15 Anna DRAB fryzjer Smardzewo Nie należy do partii politycznej
16 Lucyna Maria GÓRA rolnik Sokołowo Budzyńskie Nie należy do partii politycznej
17 Marcin Daniel JELINEK pracownik samorządowy Książ Śląski Nie należy do partii politycznej
18 Izabela KRASZEWSKA fryzjer Deszczno Nie należy do partii politycznej
19 Paweł Piotr HOROŻANIECKI technik handlowiec Żary Nie należy do partii politycznej
20 Katarzyna KAŹMIERSKA florystka Nowa Sól Nie należy do partii politycznej
21 Katarzyna Stanisława PAZOŁA technik odzieżowy Głuchów Nie należy do partii politycznej
22 Bartosz AUGUSTYNIAK student Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
23 Marcin PAŁKA informatyk Słubice Nie należy do partii politycznej
24 Tomasz Leszek DRUŻYŃSKI przedsiębiorca Zielona Góra Nie należy do partii politycznej

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

1 Paweł Patryk PUDŁOWSKI przedsiębiorca Warszawa Nie należy do partii politycznej
2 Jerzy WIERCHOWICZ adwokat Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
3 Justyna KARPISIAK ekonomista Gubin Nie należy do partii politycznej
4 Tomasz Adam FURTAK pracownik administracji samorządowej Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
5 Maciej Sebastian CZAPLICKI przedsiębiorca Bogdaniec Nie należy do partii politycznej
6 Beata Dorota ŁABĘDA przedsiębiorca Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
7 Jan BIERNACKI przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
8 Jacek Tomasz MONDOROWICZ przedsiębiorca Żary Nie należy do partii politycznej
9 Łukasz Tadeusz BŁASZKOWSKI przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
10 Krzysztof Rafał LEGIEĆ pracownik administracji samorządowej Ołobok Nie należy do partii politycznej
11 Piotr KURKIEREWICZ ekonomista Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
12 Tomasz MATYSIK przedsiębiorca Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
13 Katarzyna Ewa ANDRUSYSZYN technolog żywności Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
14 Małgorzata SOBCZAK pracownik samorządowy Gola Nie należy do partii politycznej
15 Beata MAŁEK przedsiębiorca Krzeszyce Nie należy do partii politycznej
16 Marzanna GNIAZDOWSKA nauczyciel Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
17 Lech Jan SIERPINA nauczyciel Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
18 Wanda ŚWIDZIŃSKA technik chemik Nowa Sól Nie należy do partii politycznej
19 Stanisław CZERWIŃSKI przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
20 Wojciech WOREK pracownik fizyczny Żagań Nie należy do partii politycznej
21 Judyta Beata BOROWY student Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
22 Krystyna STACINO-ŁUCZYŃSKA przedsiębiorca Zielona Góra Nie należy do partii politycznej
23 Mariola KOŁODZIEJCZAK logistyk Gorzów Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
24 Waldemar TABORSKI menedżer ochrony zdrowia Wrocław Nie należy do partii politycznej

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

1 Mateusz KLEJDYSZ przedsiębiorca Leszno Nie należy do partii politycznej
2 Elżbieta Mieczysława GROMADZKA przedsiębiorca Słupsk Nie należy do partii politycznej
3 Łukasz BUSZ przedsiębiorca Poniec Nie należy do partii politycznej
4 Krystian Piotr GRZESIK przedsiębiorca Modrzyca Nie należy do partii politycznej
5 Kornel MUSZYŃSKI mechanik Leszno Nie należy do partii politycznej
6 Klaudia PETLA telemarketer Gubin Nie należy do partii politycznej
7 Daria FIZYCZAK magazynier Gubin Nie należy do partii politycznej
8 Marek GLONEK przedsiębiorca Poniec Nie należy do partii politycznej
9 Dawid POPRAWSKI przedsiębiorca Leszno Nie należy do partii politycznej
10 Tomasz Marek JĘDRASZAK przedsiębiorca Modrzyca Nie należy do partii politycznej
11 Ewa Irena TOMCZAK geodeta Sulechów Nie należy do partii politycznej
12 Leszek Szymon BUGAJEWSKI przedsiębiorca Modrzyca Nie należy do partii politycznej
13 Anita Regina RUTKOWSKA przedsiębiorca Bonów Nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Senatu RP:

Robert DOWHAN Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP parlamentarzysta Zielona Góra Członek partii Platforma Obywatelska RP

Mirosław GĄSIK Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe ekonomista Szprotawa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Zdzisław Tadeusz GOŹDZIEJEWSKI Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni nauczyciel akademicki Żagań Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Robert Jarosław PALUCH Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość politolog Ciepielów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Aby oddać ważny głos należy wybrać:
do Sejmu 1 kandydata z całej broszury koloru białego;
do Senatu 1 kandydata spośród zarejestrowanych na karcie koloru żółtego.

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Zaginęła 65-latka. Trwają poszukiwania

dodano: 2020-11-25 21:16:55, autor: Redakcja, źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

Policjanci z powiatu żagańskiego prowadzą poszukiwania 65-letniej Ewy Breskin ze Szprotawy, która zaginęła w środę (25 listopada). Kobieta ostatni raz widziana była w Szprotawie na ul. Henrykowskiej po godzinie 13.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Konkurs architektoniczny

dodano: 2020-11-23 15:52:16, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Gmina ogłosiła konkurs architektoniczny, którego przedmiotem jest opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy wieży ciśnień oraz Parku Goepperta na BLUE SKY PARK – kompleks wspinaczkowo-rekreacyjny i obserwatorium astronomiczne w Szprotawie.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Pętla bobrowicka doczeka się naprawy

dodano: 2020-11-23 15:36:00, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Droga rowerowa i spacerowa zwana pętlą bobrowicką doczeka się naprawy nawierzchni.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Zmarł Girma Kifetew

dodano: 2020-11-20 19:51:25, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Zmarł szprotawski lekarz rodzinny i pediatra Girma Kifetew. Od kilku dni przebywał w szpitalu, gdzie walczył z chorobą COVID-19.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.