XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Siedlcach

dodano: 2018-08-28 20:22:22, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Dobry występ zaliczyli młodzi zawodnicy Uczniaka na XXI Igrzyskach LZS w Siedlcach, które odbywały się w dniach 24-25.08.18r.

Nasi zawodnicy zdobyli 3 medale (dwa złote i jeden brązowy). Złoto w rzucie oszczepem 700g wywalczył Łukasz Wisełka, a brązowy również w tej samej konkurencji uzyskał Sebastian Chudzik (kategoria junior oszczep 800g). Drugi złoty medal w biegu na 1500m wywalczył Łukasz Górski. To duży sukces całej trójki i potwierdzenie ich talentu i możliwości.

informację nadesłał Z. Szwarc

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Zablokowana droga krajowa nr 12

dodano: 2018-09-16 16:52:53, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

W dniu 16 września 2018 roku ok godz. 16:00 na 77 kilometrze drogi krajowej nr 12 pomiędzy miejscowościami Dziećmiarowice, a Szprotawka doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Droga w kierunku Głogowa jest zablokowana.