IV liga: grupa lubuska - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Tęcza Krosno Odrzańskie
0
0
0
0
0 : 0
0
2.
Piast Karnin
0
0
0
0
0 : 0
0
3.
Lubuszanin Drezdenko
0
0
0
0
0 : 0
0
4.
Czarni Witnica
0
0
0
0
0 : 0
0
5.
Pogoń Świebodzin
0
0
0
0
0 : 0
0
6.
Odra Bytom Odrzański
0
0
0
0
0 : 0
0
7.
Sprotavia Szprotawa
0
0
0
0
0 : 0
0
8.
TS Przylep
0
0
0
0
0 : 0
0
9.
Dąb Przybyszów
0
0
0
0
0 : 0
0
10.
Arka Nowa Sól
0
0
0
0
0 : 0
0
11.
Korona Kożuchów
0
0
0
0
0 : 0
0
12.
Warta Gorzów Wielkopolski
0
0
0
0
0 : 0
0
13.
Spójnia Ośno Lubuskie
0
0
0
0
0 : 0
0
14.
Syrena Zbąszynek
0
0
0
0
0 : 0
0
15.
Ilanka Rzepin
0
0
0
0
0 : 0
0
16.
Budowlani Lubsko
0
0
0
0
0 : 0
0
1 kolejka 12-13.08.2017 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko :

Ilanka Rzepin - Piast Karnin :

Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko :

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica :

Warta Gorzów Wielkopolski - Pogoń Świebodzin :

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański :

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

Dąb Przybyszów - TS Przylep :

2 kolejka 15.08.2017 -

Budowlani Lubsko - TS Przylep :

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów :

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól :

Pogoń Świebodzin - Korona Kożuchów :

Czarni Witnica - Warta Gorzów Wielkopolski :

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie :

Piast Karnin - Syrena Zbąszynek :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Ilanka Rzepin :

3 kolejka 19-20.08.2017 -

Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko :

Syrena Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Karnin :

Warta Gorzów Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko :

Korona Kożuchów - Czarni Witnica :

Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin :

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański :

TS Przylep - Sprotavia Szprotawa :

4 kolejka 26-27.08.2017 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :

Odra Bytom Odrzański - TS Przylep :

Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów :

Czarni Witnica - Arka Nowa Sól :

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów :

Piast Karnin - Warta Gorzów Wielkopolski :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia Ośno Lubuskie :

Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek :

5 kolejka 2-3.09.2017 -

Syrena Zbąszynek - Budowlani Lubsko :

Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin :

Warta Gorzów Wielkopolski - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Korona Kożuchów - Piast Karnin :

Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko :

Dąb Przybyszów - Czarni Witnica :

TS Przylep - Pogoń Świebodzin :

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański :

6 kolejka 9-10.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański :

Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa :

Czarni Witnica - TS Przylep :

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów :

Piast Karnin - Arka Nowa Sól :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Korona Kożuchów :

Ilanka Rzepin - Warta Gorzów Wielkopolski :

Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie :

7 kolejka 16-17.09.2017 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Budowlani Lubsko :

Warta Gorzów Wielkopolski - Syrena Zbąszynek :

Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin :

Arka Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Dąb Przybyszów - Piast Karnin :

TS Przylep - Lubuszanin Drezdenko :

Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica :

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Świebodzin :

8 kolejka 23-24.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Świebodzin :

Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański :

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa :

Piast Karnin - TS Przylep :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Dąb Przybyszów :

Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól :

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów :

Spójnia Ośno Lubuskie - Warta Gorzów Wielkopolski :

9 kolejka 30.09-1.10.2017 -

Warta Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko :

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie :

Arka Nowa Sól - Syrena Zbąszynek :

Dąb Przybyszów - Ilanka Rzepin :

TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Sprotavia Szprotawa - Piast Karnin :

Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko :

Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica :

10 kolejka 7-8.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Czarni Witnica :

Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Świebodzin :

Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa :

Ilanka Rzepin - TS Przylep :

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów :

Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól :

Warta Gorzów Wielkopolski - Korona Kożuchów :

11 kolejka 14-15.10.2017 -

Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko :

Arka Nowa Sól - Warta Gorzów Wielkopolski :

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie :

TS Przylep - Syrena Zbąszynek :

Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin :

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Pogoń Świebodzin - Piast Karnin :

Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko :

12 kolejka 21-22.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Lubuszanin Drezdenko :

Piast Karnin - Czarni Witnica :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Świebodzin :

Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański :

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa :

Spójnia Ośno Lubuskie - TS Przylep :

Warta Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów :

Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól :

13 kolejka 28-29.10.2017 -

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko :

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów :

TS Przylep - Warta Gorzów Wielkopolski :

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie :

Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek :

Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin :

Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Lubuszanin Drezdenko - Piast Karnin :

14 kolejka 4-5.11.2017 -

Budowlani Lubsko - Piast Karnin :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Lubuszanin Drezdenko :

Ilanka Rzepin - Czarni Witnica :

Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin :

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański :

Warta Gorzów Wielkopolski - Sprotavia Szprotawa :

Korona Kożuchów - TS Przylep :

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów :

15 kolejka 11-12.11.2017 -

Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko :

TS Przylep - Arka Nowa Sól :

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów :

Odra Bytom Odrzański - Warta Gorzów Wielkopolski :

Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie :

Czarni Witnica - Syrena Zbąszynek :

Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin :

Piast Karnin - Tęcza Krosno Odrzańskie :