I Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa 1 - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. |
Nazwa drużyny |
Me |
Zw |
Re |
Pr |
Bilans |
Pkt |
1. |
Dąb Przybyszów |
11 |
11 |
0 |
0 |
75 : 10 |
33 |
2. |
Syrena Zbąszynek |
11 |
7 |
1 |
3 |
33 : 22 |
22 |
3. |
Sokół J.G. Kalsk |
11 |
7 |
1 |
3 |
29 : 20 |
22 |
4. |
Korona Kożuchów |
11 |
6 |
1 |
4 |
33 : 23 |
19 |
5. |
TS Przylep |
11 |
6 |
0 |
5 |
27 : 39 |
18 |
6. |
Sprotavia Szprotawa |
10 |
5 |
1 |
4 |
50 : 34 |
16 |
7. |
Pogoń Świebodzin |
12 |
5 |
0 |
7 |
58 : 52 |
15 |
8. |
Arka Nowa Sól |
11 |
5 |
0 |
6 |
31 : 33 |
15 |
9. |
KS Falubaz II Zielona Góra |
11 |
5 |
0 |
6 |
30 : 34 |
15 |
10. |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
11 |
4 |
0 |
7 |
24 : 51 |
12 |
11. |
Odra Bytom Odrzański |
11 |
3 |
1 |
7 |
22 : 35 |
10 |
12. |
Budowlani Lubsko |
10 |
2 |
0 |
8 |
20 : 48 |
6 |
13. |
Drzonkowianka Racula |
11 |
1 |
3 |
7 |
14 : 45 |
6 |
1 kolejka 19-20 sierpnia 2017 -
Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 2:0
Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 0:4
Pogoń Świebodzin - KS Falubaz II Zielona Góra 4:3
Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula 0:0
Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko 2:0
TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 2:8
Sokół J.G. Kalsk - pauzuje
2 kolejka 27 sierpnia 2017 -
Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 5:0
Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól 0:6
Drzonkowianka Racula - Syrena Zbąszynek 2:5
Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin 5:0
Sokół J.G. Kalsk - TS Przylep 0:3
Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:2
KS Falubaz II Zielona Góra - pauzuje
3 kolejka 2-3 września 2017 -
Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 2:5
Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 1:6
KS Falubaz II Zielona Góra - Korona Kożuchów 1:5
Pogoń Świebodzin - Drzonkowianka Racula 8:2
Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 2:4
Tęcza Krosno Odrzańskie - Sokół J.G. Kalsk 0:3
TS Przylep - pauzuje
4 kolejka 10 września 2017 -
Dąb Przybyszów - Pogoń Świebodzin 10:1
Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek 0:3
Drzonkowianka Racula - KS Falubaz II Zielona Góra 2:3
Sokół J.G. Kalsk - Arka Nowa Sól 4:0
Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 8:2
TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:6
Korona Kożuchów - pauzuje
5 kolejka 16-17 września 2017 -
Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 3:3
Arka Nowa Sól - TS Przylep 8:0
Korona Kożuchów - Drzonkowianka Racula 0:0
KS Falubaz II Zielona Góra - Dąb Przybyszów 2:5
Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko 10:5
Odra Bytom Odrzański - Sokół J.G. Kalsk 1:2
Tęcza Krosno Odrzańskie - pauzuje
6 kolejka 24 września 2017 -
Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 5:0
Budowlani Lubsko - KS Falubaz II Zielona Góra 2:4
Sokół J.G. Kalsk - Syrena Zbąszynek 4:0
Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin 8:4
Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól 4:2
TS Przylep - Odra Bytom Odrzański 6:2
Drzonkowianka Racula - pauzuje
7 kolejka 30 września-1 października 2017 -
Syrena Zbąszynek - TS Przylep 3:0
Drzonkowianka Racula - Dąb Przybyszów 0:13
Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko 3:2
KS Falubaz II Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 4:2
Pogoń Świebodzin - Sokół J.G. Kalsk 2:5
Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie 4:2
Arka Nowa Sól - pauzuje
8 kolejka 8 października 2017 -
Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 1:5
Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula 6:2
Sokół J.G. Kalsk - KS Falubaz II Zielona Góra 4:3
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 2:6
Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zbąszynek 0:3
TS Przylep - Pogoń Świebodzin 2:1
Dąb Przybyszów - pauzuje
9 kolejka 14-15 października 2017 -
Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól 4:2
Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko 11:1
Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 3:2
Korona Kożuchów - Sokół J.G. Kalsk 7:1
KS Falubaz II Zielona Góra - TS Przylep 0:2
Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie 22:1
Odra Bytom Odrzański - pauzuje
10 kolejka 22 października 2017 -
Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin 5:3
Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek 4:2
Sokół J.G. Kalsk - Drzonkowianka Racula 1:1
Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 3:7
Tęcza Krosno Odrzańskie - KS Falubaz II Zielona Góra 3:4
TS Przylep - Korona Kożuchów 7:3
Budowlani Lubsko - pauzuje
11 kolejka 29 października 2017 -
Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :
Dąb Przybyszów - Sokół J.G. Kalsk 3:0
Drzonkowianka Racula - TS Przylep 1:3
Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:0
KS Falubaz II Zielona Góra - Arka Nowa Sól 2:3
Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 1:0
Syrena Zbąszynek - pauzuje
12 kolejka 5 listopada 2017 -
Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów 3:1
Odra Bytom Odrzański - KS Falubaz II Zielona Góra 2:4
Sokół J.G. Kalsk - Budowlani Lubsko 5:0
Tęcza Krosno Odrzańskie - Drzonkowianka Racula 4:1
TS Przylep - Dąb Przybyszów 1:7
Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin 6:2
Sprotavia Szprotawa - pauzuje
13 kolejka 12 listopada 2017 -
Budowlani Lubsko - TS Przylep :
Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie :
Drzonkowianka Racula - Arka Nowa Sól :
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański :
KS Falubaz II Zielona Góra - Syrena Zbąszynek :
Sprotavia Szprotawa - Sokół J.G. Kalsk :
Pogoń Świebodzin - pauzuje