I Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa 1 - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Dąb Przybyszów
8
8
0
0
58 : 6
24
2.
Syrena Zbąszynek
9
6
1
2
25 : 16
19
3.
Sokół J.G. Kalsk
8
6
0
2
23 : 16
18
4.
Sprotavia Szprotawa
9
5
1
3
47 : 27
16
5.
Korona Kożuchów
8
5
1
2
26 : 13
16
6.
Pogoń Świebodzin
9
4
0
5
52 : 41
12
7.
TS Przylep
8
4
0
4
16 : 28
12
8.
KS Falubaz II Zielona Góra
8
3
0
5
20 : 26
9
9.
Tęcza Krosno Odrzańskie
8
3
0
5
17 : 43
9
10.
Odra Bytom Odrzański
8
2
1
5
16 : 28
7
11.
Arka Nowa Sól
8
2
0
6
20 : 27
6
12.
Budowlani Lubsko
9
2
0
7
20 : 43
6
13.
Drzonkowianka Racula
8
1
2
5
11 : 37
5
1 kolejka 19-20 sierpnia 2017 -

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 2:0

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 0:4

Pogoń Świebodzin - KS Falubaz II Zielona Góra 4:3

Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula 0:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko 2:0

TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 2:8

Sokół J.G. Kalsk - pauzuje

2 kolejka 27 sierpnia 2017 -

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 5:0

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól 0:6

Drzonkowianka Racula - Syrena Zbąszynek 2:5

Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin 5:0

Sokół J.G. Kalsk - TS Przylep 0:3

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:2

KS Falubaz II Zielona Góra - pauzuje

3 kolejka 2-3 września 2017 -

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 2:5

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 1:6

KS Falubaz II Zielona Góra - Korona Kożuchów 1:5

Pogoń Świebodzin - Drzonkowianka Racula 8:2

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 2:4

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sokół J.G. Kalsk 0:3

TS Przylep - pauzuje

4 kolejka 10 września 2017 -

Dąb Przybyszów - Pogoń Świebodzin 10:1

Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek 0:3

Drzonkowianka Racula - KS Falubaz II Zielona Góra 2:3

Sokół J.G. Kalsk - Arka Nowa Sól 4:0

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 8:2

TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:6

Korona Kożuchów - pauzuje

5 kolejka 16-17 września 2017 -

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 3:3

Arka Nowa Sól - TS Przylep 8:0

Korona Kożuchów - Drzonkowianka Racula 0:0

KS Falubaz II Zielona Góra - Dąb Przybyszów 2:5

Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko 10:5

Odra Bytom Odrzański - Sokół J.G. Kalsk 1:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - pauzuje

6 kolejka 24 września 2017 -

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 5:0

Budowlani Lubsko - KS Falubaz II Zielona Góra 2:4

Sokół J.G. Kalsk - Syrena Zbąszynek 4:0

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin 8:4

Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól 4:2

TS Przylep - Odra Bytom Odrzański 6:2

Drzonkowianka Racula - pauzuje

7 kolejka 30 września-1 października 2017 -

Syrena Zbąszynek - TS Przylep 3:0

Drzonkowianka Racula - Dąb Przybyszów 0:13

Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko 3:2

KS Falubaz II Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 4:2

Pogoń Świebodzin - Sokół J.G. Kalsk 2:5

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie 4:2

Arka Nowa Sól - pauzuje

8 kolejka 8 października 2017 -

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 1:5

Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula 6:2

Sokół J.G. Kalsk - KS Falubaz II Zielona Góra 4:3

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 2:6

Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zbąszynek 0:3

TS Przylep - Pogoń Świebodzin 2:1

Dąb Przybyszów - pauzuje

9 kolejka 14-15 października 2017 -

Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól 4:2

Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko 11:1

Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 3:2

Korona Kożuchów - Sokół J.G. Kalsk 7:1

KS Falubaz II Zielona Góra - TS Przylep 0:2

Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie 22:1

Odra Bytom Odrzański - pauzuje

10 kolejka 22 października 2017 -

Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin :

Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek :

Sokół J.G. Kalsk - Drzonkowianka Racula :

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów :

Tęcza Krosno Odrzańskie - KS Falubaz II Zielona Góra :

TS Przylep - Korona Kożuchów :

Budowlani Lubsko - pauzuje

11 kolejka 29 października 2017 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :

Dąb Przybyszów - Sokół J.G. Kalsk :

Drzonkowianka Racula - TS Przylep :

Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie :

KS Falubaz II Zielona Góra - Arka Nowa Sól :

Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański :

Syrena Zbąszynek - pauzuje

12 kolejka 5 listopada 2017 -

Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów :

Odra Bytom Odrzański - KS Falubaz II Zielona Góra :

Sokół J.G. Kalsk - Budowlani Lubsko :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Drzonkowianka Racula :

TS Przylep - Dąb Przybyszów :

Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin :

Sprotavia Szprotawa - pauzuje

13 kolejka 12 listopada 2017 -

Budowlani Lubsko - TS Przylep :

Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Drzonkowianka Racula - Arka Nowa Sól :

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański :

KS Falubaz II Zielona Góra - Syrena Zbąszynek :

Sprotavia Szprotawa - Sokół J.G. Kalsk :

Pogoń Świebodzin - pauzuje