II Liga Okręgowa C1 Trampkarz - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Carina Gubin
7
5
2
0
39 : 8
17
2.
Budowlani Lubsko
7
5
1
1
35 : 8
16
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
6
5
1
0
23 : 6
16
4.
Czarni Żagań
6
4
1
1
22 : 7
13
5.
Sprotavia Szprotawa
7
4
1
2
30 : 24
13
6.
ZAP Zbąszynek
7
3
3
1
26 : 12
12
7.
Parafialny MKS Zryw Zielona Góra
8
3
1
4
29 : 21
10
8.
Unia Kunice (Żary)
7
1
1
5
22 : 51
4
9.
Stal Jasień
7
1
1
5
11 : 43
4
10.
KP Piast Iłowa
7
0
1
6
9 : 36
1
11.
KS Falubaz III Zielona Góra
8
0
1
7
7 : 43
1
12.
Dąb Przybyszów
0
0
0
0
0 : 0
0
13.
Pogoń Świebodzin
0
0
0
0
0 : 0
0
1 kolejka 26-27 sierpnia 2017 -

Budowlani Lubsko - Czarni Żagań 2:2

Carina Gubin - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2

KS Falubaz III Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 1:6

Pogoń Świebodzin - KP Piast Iłowa :

pauza

ZAP Zbąszynek - Unia Kunice (Żary) 10:3

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - Stal Jasień 9:0

Dąb Przybyszów - pauzuje

2 kolejka 2-3 września 2017 -

Unia Kunice (Żary) - KP Piast Iłowa 6:6

Tęcza Krosno Odrzańskie - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra 5:1

ZAP Zbąszynek - Budowlani Lubsko 1:4

Stal Jasień - KS Falubaz III Zielona Góra 3:3

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin :

pauza

Czarni Żagań - Carina Gubin 1:3

Dąb Przybyszów - pauzuje

3 kolejka 9-10 września 2017 -

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - Czarni Żagań 0:2

Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) 9:2

Carina Gubin - ZAP Zbąszynek 1:1

KS Falubaz III Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2

Pogoń Świebodzin - Stal Jasień :

pauza

KP Piast Iłowa - Sprotavia Szprotawa 2:3

Dąb Przybyszów - pauzuje

4 kolejka 16-17 września 2017 -

Budowlani Lubsko - Carina Gubin 2:3

Czarni Żagań - KS Falubaz III Zielona Góra 3:1

ZAP Zbąszynek - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra 1:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Świebodzin :

pauza

Stal Jasień - KP Piast Iłowa 3:0

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa 5:7

Dąb Przybyszów - pauzuje

5 kolejka 23-24 września 2017 -

Pogoń Świebodzin - Czarni Żagań :

pauza

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - Budowlani Lubsko 0:5

Sprotavia Szprotawa - Stal Jasień 11:1

KP Piast Iłowa - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3

KS Falubaz III Zielona Góra - ZAP Zbąszynek 1:4

Carina Gubin - Unia Kunice (Żary) 11:0

Dąb Przybyszów - pauzuje

6 kolejka 30 września - 1 października 2017 -

Budowlani Lubsko - KS Falubaz III Zielona Góra 5:0

ZAP Zbąszynek - Pogoń Świebodzin :

pauza

Unia Kunice (Żary) - Stal Jasień 8:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa 4:1

Unia Kunice (Żary) - KP Piast Iłowa 6:0

Carina Gubin - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra 8:1

Dąb Przybyszów - pauzuje

7 kolejka 7-8 października 2017 -

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - Unia Kunice (Żary) 8:0

Sprotavia Szprotawa - Czarni Żagań 0:9

Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko :

pauza

KS Falubaz III Zielona Góra - Carina Gubin 1:11

Stal Jasień - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:7

KP Piast Iłowa - ZAP Zbąszynek 0:7

Dąb Przybyszów - pauzuje

8 kolejka 14-15 października 2017 -

Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa 8:0

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - KS Falubaz III Zielona Góra 9:0

Czarni Żagań - Stal Jasień 5:1

ZAP Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 2:2

Unia Kunice (Żary) - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Carina Gubin - Pogoń Świebodzin :

pauza

Dąb Przybyszów - pauzuje

9 kolejka 21-22 października 2017 -

Pogoń Świebodzin - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra :

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Żagań :

Stal Jasień - ZAP Zbąszynek :

KS Falubaz III Zielona Góra - Unia Kunice (Żary) :

KP Piast Iłowa - Carina Gubin :

Dąb Przybyszów - pauzuje

10 kolejka 28-29 października 2017 -

Budowlani Lubsko - Stal Jasień :

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - KP Piast Iłowa :

Unia Kunice (Żary) - Czarni Żagań :

Carina Gubin - Sprotavia Szprotawa :

KS Falubaz III Zielona Góra - Pogoń Świebodzin :

ZAP Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Dąb Przybyszów - pauzuje

11 kolejka 4-5 listopada 2017 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko :

Pogoń Świebodzin - Unia Kunice (Żary) :

KP Piast Iłowa - KS Falubaz III Zielona Góra :

Sprotavia Szprotawa - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra :

Stal Jasień - Carina Gubin :

Czarni Żagań - ZAP Zbąszynek :

Dąb Przybyszów - pauzuje

12 kolejka -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Świebodzin :

Stal Jasień - Parafialny MKS Zryw Zielona Góra :

Unia Kunice (Żary) - Dąb Przybyszów :

Sprotavia Szprotawa - KP Piast Iłowa :

Czarni Żagań - KS Falubaz III Zielona Góra :

ZAP Zbąszynek - Carina Gubin :

Budowlani Lubsko - pauzuje

13 kolejka -

Budowlani Lubsko - ZAP Zbąszynek :

Carina Gubin - Unia Kunice (Żary) :

Dąb Przybyszów - Czarni Żagań :

KS Falubaz III Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Pogoń Świebodzin - Stal Jasień :

Parafialny MKS Zryw Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa :

KP Piast Iłowa - pauzuje