Klasa B: Żagań - 2019 - 2020 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Błękitni Kotowice
8
7
0
1
37 : 18
21
2.
Zorza Brzeźnica
9
5
2
2
29 : 14
17
3.
Budowlani Gozdnica
8
5
2
1
28 : 13
17
4.
Beskid Bożnów
8
4
0
4
18 : 18
12
5.
Victoria Siecieborzyce
8
4
0
4
24 : 28
12
6.
Husaria Niegosławice
9
4
0
5
18 : 23
12
7.
UKS Witków
8
3
2
3
17 : 18
11
8.
Raptus Dzikowice
8
3
1
4
16 : 20
10
9.
Traper Chichy
7
2
1
4
16 : 19
7
10.
Piast Wichów
7
1
2
4
11 : 19
5
11.
Garbarnia Leszno Górne
8
1
0
7
13 : 37
3
12.
pauzuje
0
0
0
0
0 : 0
0
1 kolejka 24-25 sierpnia 2019 -

Beskid Bożnów - Zorza Brzeźnica 3:2

Budowlani Gozdnica - Victoria Siecieborzyce 9:3

Błękitni Kotowice - Traper Chichy 3:1

Garbarnia Leszno Górne - Raptus Dzikowice 4:0

walkower pierwotny wynik 4:4

Husaria Niegosławice - Piast Wichów 0:3

walkower pierwotny wynik 0:2

pauzuje - UKS Witków :

2 kolejka 31 sierpnia-1 września 2019 -

Piast Wichów - pauzuje

Raptus Dzikowice - Husaria Niegosławice 3:5

Traper Chichy - Garbarnia Leszno Górne 5:1

Victoria Siecieborzyce - Błękitni Kotowice 1:5

Beskid Bożnów - Budowlani Gozdnica 1:2

UKS Witków - Zorza Brzeźnica 2:2

3 kolejka 7-8 września 2019 -

Budowlani Gozdnica - Zorza Brzeźnica 2:1

Błękitni Kotowice - Beskid Bożnów 4:0

Garbarnia Leszno Górne - Victoria Siecieborzyce 3:5

Husaria Niegosławice - Traper Chichy 0:4

pauzuje - Raptus Dzikowice :

UKS Witków - Piast Wichów 3:2

4 kolejka 14-15 września 2019 -

Zorza Brzeźnica - Piast Wichów 1:1

Raptus Dzikowice - UKS Witków 4:0

Traper Chichy - pauzuje

Victoria Siecieborzyce - Husaria Niegosławice 2:3

Beskid Bożnów - Garbarnia Leszno Górne 4:3

Budowlani Gozdnica - Błękitni Kotowice 1:3

5 kolejka 21-22 września -

Błękitni Kotowice - Zorza Brzeźnica 1:7

Garbarnia Leszno Górne - Budowlani Gozdnica 0:5

Husaria Niegosławice - Beskid Bożnów 3:0

pauzuje - Victoria Siecieborzyce :

UKS Witków - Traper Chichy 2:0

Piast Wichów - Raptus Dzikowice 1:2

6 kolejka 28-29 września 2019 -

Raptus Dzikowice - Zorza Brzeźnica 0:3

mecz przerwany z 28 minucie z powodu uderzenia zawodnika Zorzy przez kibica

Traper Chichy - Piast Wichów :

przełożony na 9.11.2019

Victoria Siecieborzyce - UKS Witków 1:3

Beskid Bożnów - pauzuje

Budowlani Gozdnica - Husaria Niegosławice 4:0

Błękitni Kotowice - Garbarnia Leszno Górne 12:1

7 kolejka 5-6 października 2019 -

Garbarnia Leszno Górne - Zorza Brzeźnica 1:4

Husaria Niegosławice - Błękitni Kotowice 3:4

pauzuje - Budowlani Gozdnica :

UKS Witków - Beskid Bożnów 1:2

Piast Wichów - Victoria Siecieborzyce 1:4

Raptus Dzikowice - Traper Chichy 2:2

8 kolejka 12-13 października 2019 -

Zorza Brzeźnica - Traper Chichy 6:2

Victoria Siecieborzyce - Raptus Dzikowice 3:2

Beskid Bożnów - Piast Wichów 6:0

Budowlani Gozdnica - UKS Witków 2:2

Błękitni Kotowice - pauzuje

Garbarnia Leszno Górne - Husaria Niegosławice 0:2

9 kolejka 19-20 października 2019 -

Husaria Niegosławice - Zorza Brzeźnica 2:3

pauzuje - Garbarnia Leszno Górne :

UKS Witków - Błękitni Kotowice 4:5

Piast Wichów - Budowlani Gozdnica 3:3

Raptus Dzikowice - Beskid Bożnów 3:2

Traper Chichy - Victoria Siecieborzyce 2:5

10 kolejka 26-27 października 2019 -

Zorza Brzeźnica - Victoria Siecieborzyce :

Beskid Bożnów - Traper Chichy :

Budowlani Gozdnica - Raptus Dzikowice :

Błękitni Kotowice - Piast Wichów :

Garbarnia Leszno Górne - UKS Witków :

Husaria Niegosławice - pauzuje

11 kolejka 2-3 listopada 2019 -

pauzuje - Zorza Brzeźnica :

UKS Witków - Husaria Niegosławice :

Piast Wichów - Garbarnia Leszno Górne :

Raptus Dzikowice - Błękitni Kotowice :

Traper Chichy - Budowlani Gozdnica :

Victoria Siecieborzyce - Beskid Bożnów :

12 kolejka -

Zorza Brzeźnica - Beskid Bożnów :

Victoria Siecieborzyce - Budowlani Gozdnica :

Traper Chichy - Błękitni Kotowice :

Raptus Dzikowice - Garbarnia Leszno Górne :

Piast Wichów - Husaria Niegosławice :

UKS Witków - pauzuje

13 kolejka -

Zorza Brzeźnica - UKS Witków :

pauzuje - Piast Wichów :

Husaria Niegosławice - Raptus Dzikowice :

Garbarnia Leszno Górne - Traper Chichy :

Błękitni Kotowice - Victoria Siecieborzyce :

Budowlani Gozdnica - Beskid Bożnów :

14 kolejka -

Zorza Brzeźnica - Budowlani Gozdnica :

Beskid Bożnów - Błękitni Kotowice :

Victoria Siecieborzyce - Garbarnia Leszno Górne :

Traper Chichy - Husaria Niegosławice :

Raptus Dzikowice - pauzuje

Piast Wichów - UKS Witków :

15 kolejka -

Piast Wichów - Zorza Brzeźnica :

UKS Witków - Raptus Dzikowice :

pauzuje - Traper Chichy :

Husaria Niegosławice - Victoria Siecieborzyce :

Garbarnia Leszno Górne - Beskid Bożnów :

Błękitni Kotowice - Budowlani Gozdnica :

16 kolejka -

Zorza Brzeźnica - Błękitni Kotowice :

Budowlani Gozdnica - Garbarnia Leszno Górne :

Beskid Bożnów - Husaria Niegosławice :

Victoria Siecieborzyce - pauzuje

Traper Chichy - UKS Witków :

Raptus Dzikowice - Piast Wichów :

17 kolejka -

Raptus Dzikowice - Zorza Brzeźnica :

Piast Wichów - Traper Chichy :

UKS Witków - Victoria Siecieborzyce :

pauzuje - Beskid Bożnów :

Husaria Niegosławice - Budowlani Gozdnica :

Garbarnia Leszno Górne - Błękitni Kotowice :

18 kolejka -

Zorza Brzeźnica - Garbarnia Leszno Górne :

Błękitni Kotowice - Husaria Niegosławice :

Budowlani Gozdnica - pauzuje

Beskid Bożnów - UKS Witków :

Victoria Siecieborzyce - Piast Wichów :

Traper Chichy - Raptus Dzikowice :

19 kolejka -

Traper Chichy - Zorza Brzeźnica :

Raptus Dzikowice - Victoria Siecieborzyce :

Piast Wichów - Beskid Bożnów :

UKS Witków - Budowlani Gozdnica :

pauzuje - Błękitni Kotowice :

Husaria Niegosławice - Garbarnia Leszno Górne :

20 kolejka -

Zorza Brzeźnica - Husaria Niegosławice :

Garbarnia Leszno Górne - pauzuje

Błękitni Kotowice - UKS Witków :

Budowlani Gozdnica - Piast Wichów :

Beskid Bożnów - Raptus Dzikowice :

Victoria Siecieborzyce - Traper Chichy :

21 kolejka -

Victoria Siecieborzyce - Zorza Brzeźnica :

Traper Chichy - Beskid Bożnów :

Raptus Dzikowice - Budowlani Gozdnica :

Piast Wichów - Błękitni Kotowice :

UKS Witków - Garbarnia Leszno Górne :

pauzuje - Husaria Niegosławice :

22 kolejka -

Zorza Brzeźnica - pauzuje

Husaria Niegosławice - UKS Witków :

Garbarnia Leszno Górne - Piast Wichów :

Błękitni Kotowice - Raptus Dzikowice :

Budowlani Gozdnica - Traper Chichy :

Beskid Bożnów - Victoria Siecieborzyce :