Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2020 - 2021 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Budowlani Lubsko
20
14
3
3
60 : 20
45
2.
Zorza Ochla
19
14
3
2
64 : 28
45
3.
ŁKS Łęknica
20
14
3
3
46 : 15
45
4.
Promień Żary
18
14
1
3
65 : 18
43
5.
Pogoń Przyborów
20
12
4
4
44 : 29
40
6.
Unia Kunice (Żary)
20
10
5
5
67 : 36
35
7.
Piast Czerwieńsk
18
11
2
5
52 : 22
35
8.
Odra Bytom Odrzański
20
10
3
7
50 : 40
33
9.
LZS Górzyn
20
9
5
6
43 : 36
32
10.
Sprotavia Szprotawa
18
9
4
5
42 : 20
31
11.
Alfa Jaromirowice
19
6
4
9
42 : 37
22
12.
TKKF Chynowianka Zielona Góra
20
5
4
11
26 : 39
19
13.
Mieszko Konotop
20
4
4
12
31 : 56
16
14.
Sparta Grabik
19
4
1
14
24 : 78
13
15.
Delta Sieniawa Żarska
19
3
3
13
26 : 66
12
16.
Drzonkowianka Racula
20
3
3
14
24 : 67
12
17.
Lech Sulechów
19
3
0
16
24 : 70
9
18.
GKS Siedlisko
19
3
0
16
27 : 80
9
1 kolejka 25-26 lipca 2020 -

Sparta Grabik - Budowlani Lubsko 0:2

GKS Siedlisko - Promień Żary 1:4

Sprotavia Szprotawa - Alfa Jaromirowice 1:0

Lech Sulechów - Delta Sieniawa Żarska 3:0

Piast Czerwieńsk - Drzonkowianka Racula 2:2

Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary) 3:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Przyborów 1:2

Odra Bytom Odrzański - LZS Górzyn 1:1

ŁKS Łęknica - Mieszko Konotop 3:0

2 kolejka 1-2 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop 6:2

LZS Górzyn - ŁKS Łęknica 2:0

Pogoń Przyborów - Odra Bytom Odrzański 4:1

Unia Kunice (Żary) - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:1

Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla 0:4

Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 0:2

Alfa Jaromirowice - Lech Sulechów 6:1

Promień Żary - Sprotavia Szprotawa 3:1

Sparta Grabik - GKS Siedlisko 3:2

3 kolejka 8-9 sierpnia 2020 -

GKS Siedlisko - Budowlani Lubsko 1:3

Sprotavia Szprotawa - Sparta Grabik 4:0

Lech Sulechów - Promień Żary 1:6

Piast Czerwieńsk - Alfa Jaromirowice 3:0

Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska 10:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Drzonkowianka Racula 0:1

Odra Bytom Odrzański - Unia Kunice (Żary) 2:2

ŁKS Łęknica - Pogoń Przyborów 1:0

Mieszko Konotop - LZS Górzyn 3:3

4 kolejka 15-16 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - LZS Górzyn 0:0

Pogoń Przyborów - Mieszko Konotop 4:2

Unia Kunice (Żary) - ŁKS Łęknica 0:4

Drzonkowianka Racula - Odra Bytom Odrzański 1:6

Delta Sieniawa Żarska - TKKF Chynowianka Zielona Góra 1:1

Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla 1:2

Promień Żary - Piast Czerwieńsk 2:1

Sparta Grabik - Lech Sulechów 3:2

GKS Siedlisko - Sprotavia Szprotawa 1:6

5 kolejka 22-23 sierpnia 2020 -

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 2:1

przeniesiony na 14 listopada 2020

Lech Sulechów - GKS Siedlisko 5:2

Piast Czerwieńsk - Sparta Grabik 6:0

Zorza Ochla - Promień Żary 4:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Alfa Jaromirowice 2:1

Odra Bytom Odrzański - Delta Sieniawa Żarska 3:0

ŁKS Łęknica - Drzonkowianka Racula 6:0

Mieszko Konotop - Unia Kunice (Żary) 2:2

LZS Górzyn - Pogoń Przyborów 5:1

6 kolejka 29-30 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów 1:1

Unia Kunice (Żary) - LZS Górzyn 4:1

Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop 0:1

Delta Sieniawa Żarska - ŁKS Łęknica 0:2

Alfa Jaromirowice - Odra Bytom Odrzański 5:1

Promień Żary - TKKF Chynowianka Zielona Góra 5:0

Sparta Grabik - Zorza Ochla 1:4

GKS Siedlisko - Piast Czerwieńsk 0:6

odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Sprotavia Szprotawa - Lech Sulechów 4:1

7 kolejka 5-6 września 2020 -

Lech Sulechów - Budowlani Lubsko 1:4

Piast Czerwieńsk - Sprotavia Szprotawa 1:1

Zorza Ochla - GKS Siedlisko 4:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sparta Grabik 6:1

Odra Bytom Odrzański - Promień Żary 0:4

ŁKS Łęknica - Alfa Jaromirowice 5:0

Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska 5:1

LZS Górzyn - Drzonkowianka Racula 4:0

Pogoń Przyborów - Unia Kunice (Żary) 3:1

8 kolejka 12-13 września 2020 -

Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) 2:3

Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów 0:2

Delta Sieniawa Żarska - LZS Górzyn 0:6

Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop 6:0

Promień Żary - ŁKS Łęknica 2:0

Sparta Grabik - Odra Bytom Odrzański 2:0

GKS Siedlisko - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:2

Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla 0:0

Lech Sulechów - Piast Czerwieńsk 0:1

9 kolejka 19-20 września 2020 -

Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko 1:4

Zorza Ochla - Lech Sulechów 4:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 2:1

Odra Bytom Odrzański - GKS Siedlisko 5:1

ŁKS Łęknica - Sparta Grabik 4:1

Mieszko Konotop - Promień Żary 0:5

LZS Górzyn - Alfa Jaromirowice 3:0

Pogoń Przyborów - Delta Sieniawa Żarska 3:2

Unia Kunice (Żary) - Drzonkowianka Racula 5:1

10 kolejka 26-27 września 2020 -

Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula 10:1

Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice (Żary) 2:10

Alfa Jaromirowice - Pogoń Przyborów 2:2

Promień Żary - LZS Górzyn 3:0

Sparta Grabik - Mieszko Konotop 1:3

GKS Siedlisko - ŁKS Łęknica 0:5

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 0:1

Lech Sulechów - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:3

Piast Czerwieńsk - Zorza Ochla 2:3

11 kolejka 3-4 października 2020 -

Zorza Ochla - Budowlani Lubsko 1:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Piast Czerwieńsk 0:1

Odra Bytom Odrzański - Lech Sulechów 7:0

ŁKS Łęknica - Sprotavia Szprotawa 2:1

Mieszko Konotop - GKS Siedlisko 3:0

walkower, goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

LZS Górzyn - Sparta Grabik 5:2

przełożony

Pogoń Przyborów - Promień Żary 4:2

Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice 2:2

Drzonkowianka Racula - Delta Sieniawa Żarska 0:0

12 kolejka 10-11 października 2020 -

Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska 4:2

Alfa Jaromirowice - Drzonkowianka Racula 3:1

Promień Żary - Unia Kunice (Żary) 0:0

odwołany

Sparta Grabik - Pogoń Przyborów 1:1

GKS Siedlisko - LZS Górzyn 2:4

Sprotavia Szprotawa - Mieszko Konotop 5:1

Lech Sulechów - ŁKS Łęknica 1:2

Piast Czerwieńsk - Odra Bytom Odrzański 5:2

Zorza Ochla - TKKF Chynowianka Zielona Góra 5:0

13 kolejka 17-18 października 2020 -

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Budowlani Lubsko 0:2

Odra Bytom Odrzański - Zorza Ochla 4:1

ŁKS Łęknica - Piast Czerwieńsk 2:1

Mieszko Konotop - Lech Sulechów 0:1

LZS Górzyn - Sprotavia Szprotawa 0:3

na boisku 2:1 weryfikacja jako walkower

Pogoń Przyborów - GKS Siedlisko 6:0

Unia Kunice (Żary) - Sparta Grabik 8:1

Drzonkowianka Racula - Promień Żary 0:5

Delta Sieniawa Żarska - Alfa Jaromirowice 1:1

14 kolejka 24-25 października 2020 -

Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice 2:0

Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska 4:1

Sparta Grabik - Drzonkowianka Racula 2:6

GKS Siedlisko - Unia Kunice (Żary) 3:7

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Przyborów 0:1

Lech Sulechów - LZS Górzyn 0:2

Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop 3:1

odwołany

Zorza Ochla - ŁKS Łęknica 2:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański 3:1

15 kolejka 31 października 2020 -

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 2:3

ŁKS Łęknica - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:0

Mieszko Konotop - Zorza Ochla 3:7

LZS Górzyn - Piast Czerwieńsk 0:7

odwołany

Pogoń Przyborów - Lech Sulechów 4:0

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa 2:2

Drzonkowianka Racula - GKS Siedlisko 0:2

Delta Sieniawa Żarska - Sparta Grabik 3:1

Alfa Jaromirowice - Promień Żary 0:3

16 kolejka 7-8 listopada 2020 -

Budowlani Lubsko - Promień Żary 4:1

Sparta Grabik - Alfa Jaromirowice 2:7

GKS Siedlisko - Delta Sieniawa Żarska 4:1

Sprotavia Szprotawa - Drzonkowianka Racula 6:2

Lech Sulechów - Unia Kunice (Żary) 1:6

Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów 4:1

Zorza Ochla - LZS Górzyn 4:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Mieszko Konotop 1:1

Odra Bytom Odrzański - ŁKS Łęknica 1:1

17 kolejka 11 listopada 2020 -

ŁKS Łęknica - Budowlani Lubsko 0:0

Mieszko Konotop - Odra Bytom Odrzański 2:4

LZS Górzyn - TKKF Chynowianka Zielona Góra 1:1

Pogoń Przyborów - Zorza Ochla 1:1

Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk 4:2

Drzonkowianka Racula - Lech Sulechów 7:1

Delta Sieniawa Żarska - Sprotavia Szprotawa 1:4

Alfa Jaromirowice - GKS Siedlisko 5:2

Promień Żary - Sparta Grabik 7:0

18 kolejka 13-14 marca 2021 -

Budowlani Lubsko - Sparta Grabik 6:0

Promień Żary - GKS Siedlisko 7:1

Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa 1:1

Delta Sieniawa Żarska - Lech Sulechów 6:1

Drzonkowianka Racula - Piast Czerwieńsk 0:4

Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla 1:2

Pogoń Przyborów - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:0

LZS Górzyn - Odra Bytom Odrzański 3:4

Mieszko Konotop - ŁKS Łęknica 0:1

19 kolejka 20-21 marca 2021 -

Mieszko Konotop - Budowlani Lubsko :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

ŁKS Łęknica - LZS Górzyn :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Unia Kunice (Żary) :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Zorza Ochla - Drzonkowianka Racula :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Piast Czerwieńsk - Delta Sieniawa Żarska :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Lech Sulechów - Alfa Jaromirowice :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Sprotavia Szprotawa - Promień Żary :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

GKS Siedlisko - Sparta Grabik :

mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
20 kolejka 27-28 marca 2021 -

Budowlani Lubsko - GKS Siedlisko 4:1

Sparta Grabik - Sprotavia Szprotawa :

w pierwotnym terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Promień Żary - Lech Sulechów :

w pierwotnym terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk :

w pierwotnym terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Delta Sieniawa Żarska - Zorza Ochla :

w pierwotnym terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Drzonkowianka Racula - TKKF Chynowianka Zielona Góra 1:1

Unia Kunice (Żary) - Odra Bytom Odrzański 1:2

Pogoń Przyborów - ŁKS Łęknica 0:4

LZS Górzyn - Mieszko Konotop 1:1

21 kolejka 3 kwietnia 2021 -

LZS Górzyn - Budowlani Lubsko 1:0

Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów 1:2

ŁKS Łęknica - Unia Kunice (Żary) 0:4

Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula 3:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Delta Sieniawa Żarska 2:3

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice 3:2

Piast Czerwieńsk - Promień Żary :

przełożony na 12 maja

Lech Sulechów - Sparta Grabik 2:3

Sprotavia Szprotawa - GKS Siedlisko :

przełożony na 5 maja
22 kolejka 10-11 kwietnia 2021 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :

GKS Siedlisko - Lech Sulechów :

Sparta Grabik - Piast Czerwieńsk :

Promień Żary - Zorza Ochla :

Alfa Jaromirowice - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Delta Sieniawa Żarska - Odra Bytom Odrzański :

Drzonkowianka Racula - ŁKS Łęknica :

Unia Kunice (Żary) - Mieszko Konotop :

Pogoń Przyborów - LZS Górzyn :

23 kolejka 17-18 kwietnia 2021 -

Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko :

LZS Górzyn - Unia Kunice (Żary) :

Mieszko Konotop - Drzonkowianka Racula :

ŁKS Łęknica - Delta Sieniawa Żarska :

Odra Bytom Odrzański - Alfa Jaromirowice :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Promień Żary :

Zorza Ochla - Sparta Grabik :

Piast Czerwieńsk - GKS Siedlisko :

Lech Sulechów - Sprotavia Szprotawa :

24 kolejka 24-25 kwietnia 2021 -

Budowlani Lubsko - Lech Sulechów :

Sprotavia Szprotawa - Piast Czerwieńsk :

GKS Siedlisko - Zorza Ochla :

Sparta Grabik - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Promień Żary - Odra Bytom Odrzański :

Alfa Jaromirowice - ŁKS Łęknica :

Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop :

Drzonkowianka Racula - LZS Górzyn :

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Przyborów :

25 kolejka 28 kwietnia 2021 -

Unia Kunice (Żary) - Budowlani Lubsko :

Pogoń Przyborów - Drzonkowianka Racula :

LZS Górzyn - Delta Sieniawa Żarska :

Mieszko Konotop - Alfa Jaromirowice :

ŁKS Łęknica - Promień Żary :

Odra Bytom Odrzański - Sparta Grabik :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - GKS Siedlisko :

Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa :

Piast Czerwieńsk - Lech Sulechów :

26 kolejka 1-2 maja 2021 -

Budowlani Lubsko - Piast Czerwieńsk :

Lech Sulechów - Zorza Ochla :

Sprotavia Szprotawa - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

GKS Siedlisko - Odra Bytom Odrzański :

Sparta Grabik - ŁKS Łęknica :

Promień Żary - Mieszko Konotop :

Alfa Jaromirowice - LZS Górzyn :

Delta Sieniawa Żarska - Pogoń Przyborów :

Drzonkowianka Racula - Unia Kunice (Żary) :

27 kolejka 8-9 maja 2021 -

Drzonkowianka Racula - Budowlani Lubsko :

Unia Kunice (Żary) - Delta Sieniawa Żarska :

Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice :

LZS Górzyn - Promień Żary :

Mieszko Konotop - Sparta Grabik :

ŁKS Łęknica - GKS Siedlisko :

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Lech Sulechów :

Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk :

28 kolejka 15-16 maja 2021 -

Budowlani Lubsko - Zorza Ochla :

Piast Czerwieńsk - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Lech Sulechów - Odra Bytom Odrzański :

Sprotavia Szprotawa - ŁKS Łęknica :

GKS Siedlisko - Mieszko Konotop :

Sparta Grabik - LZS Górzyn :

Promień Żary - Pogoń Przyborów :

Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (Żary) :

Delta Sieniawa Żarska - Drzonkowianka Racula :

29 kolejka 19 maja 2021 -

Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko :

Drzonkowianka Racula - Alfa Jaromirowice :

Unia Kunice (Żary) - Promień Żary :

Pogoń Przyborów - Sparta Grabik :

LZS Górzyn - GKS Siedlisko :

Mieszko Konotop - Sprotavia Szprotawa :

ŁKS Łęknica - Lech Sulechów :

Odra Bytom Odrzański - Piast Czerwieńsk :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Zorza Ochla :

30 kolejka 22-23 maja 2021 -

Budowlani Lubsko - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański :

Piast Czerwieńsk - ŁKS Łęknica :

Lech Sulechów - Mieszko Konotop :

Sprotavia Szprotawa - LZS Górzyn :

GKS Siedlisko - Pogoń Przyborów :

Sparta Grabik - Unia Kunice (Żary) :

Promień Żary - Drzonkowianka Racula :

Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska :

31 kolejka 29-30 maja 2021 -

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko :

Delta Sieniawa Żarska - Promień Żary :

Drzonkowianka Racula - Sparta Grabik :

Unia Kunice (Żary) - GKS Siedlisko :

Pogoń Przyborów - Sprotavia Szprotawa :

LZS Górzyn - Lech Sulechów :

Mieszko Konotop - Piast Czerwieńsk :

ŁKS Łęknica - Zorza Ochla :

Odra Bytom Odrzański - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

32 kolejka 5-6 czerwca 2021 -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - ŁKS Łęknica :

Zorza Ochla - Mieszko Konotop :

Piast Czerwieńsk - LZS Górzyn :

Lech Sulechów - Pogoń Przyborów :

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) :

GKS Siedlisko - Drzonkowianka Racula :

Sparta Grabik - Delta Sieniawa Żarska :

Promień Żary - Alfa Jaromirowice :

33 kolejka 12-13 czerwca 2021 -

Promień Żary - Budowlani Lubsko :

Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik :

Delta Sieniawa Żarska - GKS Siedlisko :

Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa :

Unia Kunice (Żary) - Lech Sulechów :

Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk :

LZS Górzyn - Zorza Ochla :

Mieszko Konotop - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

ŁKS Łęknica - Odra Bytom Odrzański :

34 kolejka 19-20 czerwca 2021 -

Budowlani Lubsko - ŁKS Łęknica :

Odra Bytom Odrzański - Mieszko Konotop :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - LZS Górzyn :

Zorza Ochla - Pogoń Przyborów :

Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary) :

Lech Sulechów - Drzonkowianka Racula :

Sprotavia Szprotawa - Delta Sieniawa Żarska :

GKS Siedlisko - Alfa Jaromirowice :

Sparta Grabik - Promień Żary :