Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2021 - 2022 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Odra Bytom Odrzański
25
22
1
2
97 : 24
67
2.
Budowlani Lubsko
25
15
4
6
63 : 26
49
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
25
14
5
6
54 : 38
47
4.
Pogoń Przyborów
25
13
7
5
51 : 27
46
5.
ŁKS Łęknica
25
13
6
6
51 : 32
45
6.
Błękitni Ołobok
25
13
5
7
54 : 30
44
7.
Alfa Jaromirowice
25
13
4
8
41 : 37
43
8.
Unia Kunice (Żary)
25
11
4
10
55 : 46
37
9.
Dozamet Nowa Sól
25
10
6
9
52 : 34
36
10.
Sprotavia Szprotawa
25
9
8
8
35 : 40
35
11.
Zorza Ochla
25
9
7
9
39 : 32
34
12.
LZS Kado Górzyn
25
8
6
11
42 : 53
30
13.
Moczynianka Moczyń (Żagań)
25
6
2
17
38 : 84
20
14.
TKKF Chynowianka Zielona Góra
25
2
6
17
32 : 75
12
15.
Pogoń Wschowa
25
3
3
19
16 : 68
12
16.
Start Płoty
25
0
4
21
21 : 95
4
1 kolejka 14-15 sierpnia 2021 -

Start Płoty - Pogoń Wschowa 2:3

ŁKS Łęknica - Alfa Jaromirowice 3:0

Unia Kunice (Żary) - Odra Bytom Odrzański 1:3

Dozamet Nowa Sól - Budowlani Lubsko 0:2

LZS Kado Górzyn - Pogoń Przyborów 0:2

Błękitni Ołobok - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2

Sprotavia Szprotawa - TKKF Chynowianka Zielona Góra 1:1

Zorza Ochla - Moczynianka Moczyń (Żagań) 0:1

2 kolejka 21-22 sierpnia 2021 -

Pogoń Wschowa - Moczynianka Moczyń (Żagań) 1:3

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Zorza Ochla 0:4

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa 3:0

Pogoń Przyborów - Błękitni Ołobok 1:1

Budowlani Lubsko - LZS Kado Górzyn 3:1

Odra Bytom Odrzański - Dozamet Nowa Sól 1:5

Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (Żary) 2:1

Start Płoty - ŁKS Łęknica 1:6

3 kolejka 28-29 sierpnia 2021 -

ŁKS Łęknica - Pogoń Wschowa 2:0

Unia Kunice (Żary) - Start Płoty 4:1

Dozamet Nowa Sól - Alfa Jaromirowice 0:2

LZS Kado Górzyn - Odra Bytom Odrzański 2:4

Błękitni Ołobok - Budowlani Lubsko 4:0

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Przyborów 1:1

Zorza Ochla - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:0

Moczynianka Moczyń (Żagań) - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:3

4 kolejka 4-5 września 2021 -

Pogoń Wschowa - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Moczynianka Moczyń (Żagań) 5:1

Pogoń Przyborów - Zorza Ochla 2:1

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 1:1

Odra Bytom Odrzański - Błękitni Ołobok 3:0

Alfa Jaromirowice - LZS Kado Górzyn 4:1

Start Płoty - Dozamet Nowa Sól 2:6

ŁKS Łęknica - Unia Kunice (Żary) 2:2

5 kolejka 11-12 września 2021 -

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Wschowa 4:0

Dozamet Nowa Sól - ŁKS Łęknica 4:1

LZS Kado Górzyn - Start Płoty 5:0

Błękitni Ołobok - Alfa Jaromirowice 0:1

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 2:4

Zorza Ochla - Budowlani Lubsko 1:1

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Pogoń Przyborów 1:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3

6 kolejka 18-19 września 2021 -

Pogoń Wschowa - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3

Pogoń Przyborów - TKKF Chynowianka Zielona Góra 6:2

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Budowlani Lubsko 1:4

Odra Bytom Odrzański - Zorza Ochla 2:0

Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa 1:1

Start Płoty - Błękitni Ołobok 0:4

ŁKS Łęknica - LZS Kado Górzyn 1:1

Unia Kunice (Żary) - Dozamet Nowa Sól 0:1

7 kolejka 25-26 września 2021 -

Dozamet Nowa Sól - Pogoń Wschowa 2:0

LZS Kado Górzyn - Unia Kunice (Żary) 3:3

Błękitni Ołobok - ŁKS Łęknica 1:1

Sprotavia Szprotawa - Start Płoty 3:1

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice 0:2

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Odra Bytom Odrzański 0:5

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Budowlani Lubsko 2:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Przyborów 1:0

8 kolejka 2-3 października 2021 -

Pogoń Wschowa - Pogoń Przyborów 0:4

Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie 4:1

Odra Bytom Odrzański - TKKF Chynowianka Zielona Góra 5:2

Alfa Jaromirowice - Moczynianka Moczyń (Żagań) 4:1

Start Płoty - Zorza Ochla 0:6

ŁKS Łęknica - Sprotavia Szprotawa 0:1

Unia Kunice (Żary) - Błękitni Ołobok 1:1

Dozamet Nowa Sól - LZS Kado Górzyn 2:2

9 kolejka 9-10 października 2021 -

LZS Kado Górzyn - Pogoń Wschowa 3:0

Błękitni Ołobok - Dozamet Nowa Sól 2:0

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) 1:7

Zorza Ochla - ŁKS Łęknica 0:0

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Start Płoty 3:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Alfa Jaromirowice 2:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 1:3

Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko 0:0

10 kolejka 16-17 października 2021 -

Pogoń Wschowa - Budowlani Lubsko 0:3

walkower na boisku 4:2

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów 1:1

Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:3

Start Płoty - TKKF Chynowianka Zielona Góra 1:1

ŁKS Łęknica - Moczynianka Moczyń (Żagań) 5:0

Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla 1:1

Dozamet Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 0:0

LZS Kado Górzyn - Błękitni Ołobok 4:2

11 kolejka 23-24 października 2021 -

Błękitni Ołobok - Pogoń Wschowa 4:0

Sprotavia Szprotawa - LZS Kado Górzyn 1:0

Zorza Ochla - Dozamet Nowa Sól 1:0

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Unia Kunice (Żary) 2:9

TKKF Chynowianka Zielona Góra - ŁKS Łęknica 2:4

Tęcza Krosno Odrzańskie - Start Płoty 5:3

Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice 0:1

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 0:1

12 kolejka 30-31 października 2021 -

Pogoń Wschowa - Odra Bytom Odrzański 0:2

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 0:4

Start Płoty - Pogoń Przyborów 2:3

ŁKS Łęknica - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3

Unia Kunice (Żary) - TKKF Chynowianka Zielona Góra 6:1

Dozamet Nowa Sól - Moczynianka Moczyń (Żagań) 5:0

LZS Kado Górzyn - Zorza Ochla 2:2

Błękitni Ołobok - Sprotavia Szprotawa 1:1

13 kolejka 6-7 listopada 2021 -

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Wschowa 4:1

Zorza Ochla - Błękitni Ołobok 1:2

Moczynianka Moczyń (Żagań) - LZS Kado Górzyn 2:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Dozamet Nowa Sól 1:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Unia Kunice (Żary) 1:2

Pogoń Przyborów - ŁKS Łęknica 3:3

Budowlani Lubsko - Start Płoty 6:1

Odra Bytom Odrzański - Alfa Jaromirowice 5:1

14 kolejka 13-14 listopada 2021 -

Pogoń Wschowa - Alfa Jaromirowice 0:3

Start Płoty - Odra Bytom Odrzański 1:10

ŁKS Łęknica - Budowlani Lubsko 3:0

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Przyborów 2:0

Dozamet Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:3

LZS Kado Górzyn - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:1

Błękitni Ołobok - Moczynianka Moczyń (Żagań) 3:2

Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla 0:1

15 kolejka 20-21 listopada 2021 -

Zorza Ochla - Pogoń Wschowa 7:0

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Sprotavia Szprotawa 0:3

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Błękitni Ołobok 0:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - LZS Kado Górzyn 4:1

Pogoń Przyborów - Dozamet Nowa Sól 3:3

Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) 4:1

Odra Bytom Odrzański - ŁKS Łęknica 3:0

Alfa Jaromirowice - Start Płoty 3:0

16 kolejka 19-20 marca 2022 -

Pogoń Wschowa - Start Płoty 0:0

Alfa Jaromirowice - ŁKS Łęknica 0:0

Odra Bytom Odrzański - Unia Kunice (Żary) 6:1

Budowlani Lubsko - Dozamet Nowa Sól 1:0

Pogoń Przyborów - LZS Kado Górzyn 2:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Błękitni Ołobok 1:4

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 0:1

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Zorza Ochla 0:4

17 kolejka 26-27 marca 2022 -

Budowlani Lubsko - LZS Kado Górzyn 2:1

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Pogoń Wschowa 3:2

Zorza Ochla - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:1

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1

Błękitni Ołobok - Pogoń Przyborów 2:1

Dozamet Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 2:4

Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice 2:1

ŁKS Łęknica - Start Płoty 4:2

18 kolejka 2-3 kwietnia 2022 -

Pogoń Wschowa - ŁKS Łęknica 1:0

Start Płoty - Unia Kunice (Żary) 0:2

Alfa Jaromirowice - Dozamet Nowa Sól 0:4

Odra Bytom Odrzański - LZS Kado Górzyn 7:0

Budowlani Lubsko - Błękitni Ołobok 1:3

Pogoń Przyborów - Sprotavia Szprotawa 3:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Zorza Ochla 1:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Moczynianka Moczyń (Żagań) 2:3

19 kolejka 9-10 kwietnia 2022 -

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Wschowa 3:0

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3

Zorza Ochla - Pogoń Przyborów 2:1

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 0:5

Błękitni Ołobok - Odra Bytom Odrzański 0:3

LZS Kado Górzyn - Alfa Jaromirowice 3:2

Dozamet Nowa Sól - Start Płoty 7:0

Unia Kunice (Żary) - ŁKS Łęknica 1:3

20 kolejka 16 kwietnia 2022 -

Pogoń Wschowa - Unia Kunice (Żary) 4:0

ŁKS Łęknica - Dozamet Nowa Sól 1:0

Start Płoty - LZS Kado Górzyn 0:0

Alfa Jaromirowice - Błękitni Ołobok 0:0

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 3:2

Budowlani Lubsko - Zorza Ochla 4:0

Pogoń Przyborów - Moczynianka Moczyń (Żagań) 2:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:0

21 kolejka 23-24 kwietnia 2022 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Wschowa 0:0

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Przyborów 0:5

Budowlani Lubsko - Moczynianka Moczyń (Żagań) 3:0

Moczynianka zrezygnowała z meczu weryfikacja na walkower

Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański 1:5

Sprotavia Szprotawa - Alfa Jaromirowice 2:2

Błękitni Ołobok - Start Płoty 4:0

LZS Kado Górzyn - ŁKS Łęknica 0:1

Dozamet Nowa Sól - Unia Kunice (Żary) 0:1

22 kolejka 30 kwietnia-1 maja 2022 -

Pogoń Wschowa - Dozamet Nowa Sól 0:1

Unia Kunice (Żary) - LZS Kado Górzyn 1:3

ŁKS Łęknica - Błękitni Ołobok 3:2

Start Płoty - Sprotavia Szprotawa 0:2

Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla 2:0

Odra Bytom Odrzański - Moczynianka Moczyń (Żagań) 7:1

Budowlani Lubsko - TKKF Chynowianka Zielona Góra 5:0

Pogoń Przyborów - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2

23 kolejka 3 maja 2022 -

Pogoń Przyborów - Pogoń Wschowa 4:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko 3:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański 0:8

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Alfa Jaromirowice 1:4

Zorza Ochla - Start Płoty 1:1

Sprotavia Szprotawa - ŁKS Łęknica 3:0

Błękitni Ołobok - Unia Kunice (Żary) 3:0

LZS Kado Górzyn - Dozamet Nowa Sól 3:0

24 kolejka 7-8 maja 2022 -

Pogoń Wschowa - LZS Kado Górzyn 0:2

Dozamet Nowa Sól - Błękitni Ołobok 4:2

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa 2:0

ŁKS Łęknica - Zorza Ochla 3:0

Start Płoty - Moczynianka Moczyń (Żagań) 1:5

Alfa Jaromirowice - TKKF Chynowianka Zielona Góra 2:1

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0

Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów 0:2

25 kolejka 14-15 maja 2022 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Wschowa 6:0

Pogoń Przyborów - Odra Bytom Odrzański 1:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Alfa Jaromirowice 3:1

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Start Płoty 2:1

Moczynianka Moczyń (Żagań) - ŁKS Łęknica 2:4

Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary) 3:1

Sprotavia Szprotawa - Dozamet Nowa Sól 2:2

Błękitni Ołobok - LZS Kado Górzyn 7:0

26 kolejka 21-22 maja 2022 -

Pogoń Wschowa - Błękitni Ołobok :

LZS Kado Górzyn - Sprotavia Szprotawa :

Dozamet Nowa Sól - Zorza Ochla :

Unia Kunice (Żary) - Moczynianka Moczyń (Żagań) :

ŁKS Łęknica - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Start Płoty - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Alfa Jaromirowice - Pogoń Przyborów :

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko :

27 kolejka 28-29 maja 2022 -

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Wschowa :

Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice :

Pogoń Przyborów - Start Płoty :

Tęcza Krosno Odrzańskie - ŁKS Łęknica :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Unia Kunice (Żary) :

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Dozamet Nowa Sól :

Zorza Ochla - LZS Kado Górzyn :

Sprotavia Szprotawa - Błękitni Ołobok :

28 kolejka 4-5 czerwca 2022 -

Pogoń Wschowa - Sprotavia Szprotawa :

Błękitni Ołobok - Zorza Ochla :

LZS Kado Górzyn - Moczynianka Moczyń (Żagań) :

Dozamet Nowa Sól - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Unia Kunice (Żary) - Tęcza Krosno Odrzańskie :

ŁKS Łęknica - Pogoń Przyborów :

Start Płoty - Budowlani Lubsko :

Alfa Jaromirowice - Odra Bytom Odrzański :

29 kolejka 11-12 czerwca 2022 -

Alfa Jaromirowice - Pogoń Wschowa :

Odra Bytom Odrzański - Start Płoty :

Budowlani Lubsko - ŁKS Łęknica :

Pogoń Przyborów - Unia Kunice (Żary) :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Dozamet Nowa Sól :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - LZS Kado Górzyn :

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Błękitni Ołobok :

Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa :

30 kolejka 18-19 czerwca 2022 -

Pogoń Wschowa - Zorza Ochla :

Sprotavia Szprotawa - Moczynianka Moczyń (Żagań) :

Błękitni Ołobok - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

LZS Kado Górzyn - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Dozamet Nowa Sól - Pogoń Przyborów :

Unia Kunice (Żary) - Budowlani Lubsko :

ŁKS Łęknica - Odra Bytom Odrzański :

Start Płoty - Alfa Jaromirowice :