Klasa B: Żagań - 2021 - 2022 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Budowlani Gozdnica
15
11
3
1
64 : 21
36
2.
Traper Chichy
15
10
3
2
38 : 23
33
3.
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
15
10
2
3
60 : 27
32
4.
Iskra Wymiarki
15
9
2
4
41 : 32
29
5.
Beskid Bożnów
15
9
1
5
43 : 33
28
6.
Husaria Niegosławice
15
7
0
8
40 : 40
21
7.
Piast Wichów
15
5
0
10
32 : 48
15
8.
UKS Witków
15
4
2
9
26 : 36
14
9.
Raptus Dzikowice
15
1
3
11
25 : 52
6
10.
Victoria Siecieborzyce
15
1
0
14
7 : 64
3
1 kolejka 4-5 września 2021 -

Victoria Siecieborzyce - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0:13

Budowlani Gozdnica - Raptus Dzikowice 5:0

Iskra Wymiarki - Piast Wichów 3:2

Husaria Niegosławice - Beskid Bożnów 2:5

Traper Chichy - UKS Witków 2:0

2 kolejka 11-12 września 2021 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - UKS Witków 4:1

Beskid Bożnów - Traper Chichy 2:3

Piast Wichów - Husaria Niegosławice 5:3

Raptus Dzikowice - Iskra Wymiarki 2:5

Victoria Siecieborzyce - Budowlani Gozdnica 2:4

3 kolejka 18-19 września 2021 -

Budowlani Gozdnica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 6:2

Iskra Wymiarki - Victoria Siecieborzyce 8:0

Husaria Niegosławice - Raptus Dzikowice 4:1

Traper Chichy - Piast Wichów 2:1

UKS Witków - Beskid Bożnów 0:1

4 kolejka 25-26 września 2021 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Beskid Bożnów 7:2

Piast Wichów - UKS Witków 1:6

Raptus Dzikowice - Traper Chichy 4:5

Victoria Siecieborzyce - Husaria Niegosławice 1:3

Budowlani Gozdnica - Iskra Wymiarki 6:1

5 kolejka 2-3 października 2021 -

Iskra Wymiarki - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:3

Husaria Niegosławice - Budowlani Gozdnica 4:6

Traper Chichy - Victoria Siecieborzyce 6:0

UKS Witków - Raptus Dzikowice 2:2

Beskid Bożnów - Piast Wichów 3:2

6 kolejka 9-10 października 2021 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Piast Wichów 5:0

Raptus Dzikowice - Beskid Bożnów 3:4

Victoria Siecieborzyce - UKS Witków 4:0

Budowlani Gozdnica - Traper Chichy 2:0

Iskra Wymiarki - Husaria Niegosławice 3:2

7 kolejka 16-17 października 2021 -

Husaria Niegosławice - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3:1

Traper Chichy - Iskra Wymiarki 1:1

UKS Witków - Budowlani Gozdnica 3:2

Beskid Bożnów - Victoria Siecieborzyce 6:0

Piast Wichów - Raptus Dzikowice 5:2

8 kolejka 23-24 października 2021 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Raptus Dzikowice 4:2

Victoria Siecieborzyce - Piast Wichów 0:3

Budowlani Gozdnica - Beskid Bożnów 8:1

Iskra Wymiarki - UKS Witków 3:0

walkower na boisku 0:2

Husaria Niegosławice - Traper Chichy 1:2

9 kolejka 30-31 października 2021 -

Traper Chichy - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:1

UKS Witków - Husaria Niegosławice 6:2

Beskid Bożnów - Iskra Wymiarki 1:3

Piast Wichów - Budowlani Gozdnica 0:5

Raptus Dzikowice - Victoria Siecieborzyce 3:0

10 kolejka 2-3 kwietnia 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Victoria Siecieborzyce 3:0

walkower Victoria wycofała się z rozgrywek

Raptus Dzikowice - Budowlani Gozdnica 1:1

Piast Wichów - Iskra Wymiarki 0:1

Beskid Bożnów - Husaria Niegosławice 2:1

UKS Witków - Traper Chichy 1:2

11 kolejka 9-10 kwietnia 2022 -

UKS Witków - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:5

Traper Chichy - Beskid Bożnów 2:2

Husaria Niegosławice - Piast Wichów 5:2

Iskra Wymiarki - Raptus Dzikowice 4:2

Budowlani Gozdnica - Victoria Siecieborzyce 3:0

walkower
12 kolejka 23-24 kwietnia 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Budowlani Gozdnica 3:3

Victoria Siecieborzyce - Iskra Wymiarki 0:3

walkower

Raptus Dzikowice - Husaria Niegosławice 1:2

Piast Wichów - Traper Chichy 4:1

Beskid Bożnów - UKS Witków 3:0

13 kolejka 30 kwietnia - 1 maja 2022 -

Beskid Bożnów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0:1

UKS Witków - Piast Wichów 2:4

rozegrany 16 kwietnia 2022

Traper Chichy - Raptus Dzikowice 4:1

Husaria Niegosławice - Victoria Siecieborzyce 3:0

walkower

Iskra Wymiarki - Budowlani Gozdnica 0:6

14 kolejka 7-8 maja 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Iskra Wymiarki 3:3

Budowlani Gozdnica - Husaria Niegosławice 4:1

Victoria Siecieborzyce - Traper Chichy 0:3

walkower

Raptus Dzikowice - UKS Witków 1:1

Piast Wichów - Beskid Bożnów 1:5

15 kolejka 14-15 maja 2022 -

Piast Wichów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:5

Beskid Bożnów - Raptus Dzikowice 6:0

UKS Witków - Victoria Siecieborzyce 3:0

walkower

Traper Chichy - Budowlani Gozdnica 3:3

Husaria Niegosławice - Iskra Wymiarki 4:1

16 kolejka 21-22 maja 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Husaria Niegosławice :

Iskra Wymiarki - Traper Chichy :

Budowlani Gozdnica - UKS Witków :

Victoria Siecieborzyce - Beskid Bożnów :

Raptus Dzikowice - Piast Wichów :

17 kolejka 28-29 maja 2022 -

Raptus Dzikowice - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne :

Piast Wichów - Victoria Siecieborzyce :

Beskid Bożnów - Budowlani Gozdnica :

UKS Witków - Iskra Wymiarki :

Traper Chichy - Husaria Niegosławice :

18 kolejka 4-5 czerwca 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Traper Chichy :

Husaria Niegosławice - UKS Witków :

Iskra Wymiarki - Beskid Bożnów :

Budowlani Gozdnica - Piast Wichów :

Victoria Siecieborzyce - Raptus Dzikowice :