IV liga: grupa lubuska - 2016 - 2017 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
29
27
1
1
109 : 15
82
2.
Ilanka Rzepin
29
21
3
5
64 : 27
66
3.
Syrena Zbąszynek
29
20
4
5
90 : 34
64
4.
Formacja Port 2000 Mostki
29
19
3
7
70 : 27
60
5.
TS Przylep
29
15
6
8
68 : 49
51
6.
Piast Karnin
29
12
8
9
49 : 44
44
7.
Sprotavia Szprotawa
29
11
8
10
41 : 40
41
8.
Spójnia Ośno Lubuskie
29
10
9
10
38 : 34
39
9.
Lubuszanin Drezdenko
29
8
10
11
50 : 52
34
10.
Arka Nowa Sól
29
9
7
13
32 : 49
34
11.
Czarni Witnica
29
9
6
14
38 : 54
33
12.
Dąb Przybyszów
29
8
7
14
39 : 47
31
13.
Santos Świebodzin
29
8
7
14
44 : 60
31
14.
Odra Bytom Odrzański
29
7
6
16
35 : 54
27
15.
Korona Kożuchów
29
7
4
18
26 : 60
25
16.
Odra Górzyca
29
8
1
20
40 : 83
25
17.
Meprozet Stare Kurowo
29
6
6
17
26 : 72
24
18.
Budowlani Lubsko
29
8
0
21
20 : 78
24
1 kolejka 6-7 sierpnia -

Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko 2:4

Odra Górzyca - Piast Karnin 3:0

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 2:1

Korona Kożuchów - Formacja Port 2000 Mostki 0:5

Meprozet Stare Kurowo - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

Odra Bytom Odrzański - Ilanka Rzepin 0:2

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Santos Świebodzin 4:0

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 7:2

TS Przylep - Dąb Przybyszów 4:2

2 kolejka 12-13 sierpnia 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów 4:0

Sprotavia Szprotawa - TS Przylep 0:0

Santos Świebodzin - Syrena Zbąszynek 1:0

Ilanka Rzepin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański 3:0

Formacja Port 2000 Mostki - Meprozet Stare Kurowo 1:0

Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów 2:1

Piast Karnin - Arka Nowa Sól 2:2

Czarni Witnica - Odra Górzyca 2:0

3 kolejka 20-21 sierpnia 2016 -

Odra Górzyca - Lubuszanin Drezdenko 2:0

Arka Nowa Sól - Czarni Witnica 1:1

Korona Kożuchów - Piast Karnin 1:0

Meprozet Stare Kurowo - Budowlani Lubsko 2:1

Odra Bytom Odrzański - Formacja Port 2000 Mostki 1:5

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Spójnia Ośno Lubuskie 2:0

Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin 1:1

TS Przylep - Santos Świebodzin 3:0

Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa 1:0

4 kolejka 24 sierpnia 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa 0:2

Santos Świebodzin - Dąb Przybyszów 1:1

Ilanka Rzepin - TS Przylep 4:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek 2:0

Formacja Port 2000 Mostki - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:2

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 2:0

Piast Karnin - Meprozet Stare Kurowo 2:2

Czarni Witnica - Korona Kożuchów 3:1

Odra Górzyca - Arka Nowa Sól 1:0

5 kolejka 27-28 sierpnia 2016 -

Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Korona Kożuchów - Odra Górzyca 1:3

Meprozet Stare Kurowo - Czarni Witnica 0:0

Odra Bytom Odrzański - Piast Karnin 1:3

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko 5:0

Syrena Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 2:1

TS Przylep - Spójnia Ośno Lubuskie 2:0

Dąb Przybyszów - Ilanka Rzepin 1:4

Sprotavia Szprotawa - Santos Świebodzin 4:1 (1:0)

6 kolejka 3-4 września 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Santos Świebodzin 7:3

Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa 2:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Dąb Przybyszów 0:1

Formacja Port 2000 Mostki - TS Przylep 0:4

Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek 0:5

Piast Karnin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1

Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański 2:1

Odra Górzyca - Meprozet Stare Kurowo 2:6

Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów 3:1

7 kolejka 10-11 września 2016 -

Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko 2:0

Meprozet Stare Kurowo - Arka Nowa Sól 0:1

Odra Bytom Odrzański - Odra Górzyca 0:2

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Czarni Witnica 4:0

Syrena Zbąszynek - Piast Karnin 4:0

TS Przylep - Budowlani Lubsko 5:0

Dąb Przybyszów - Formacja Port 2000 Mostki 1:2

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie 0:0

Santos Świebodzin - Ilanka Rzepin 1:5

8 kolejka 17-18 września 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin 1:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Santos Świebodzin 1:1

Formacja Port 2000 Mostki - Sprotavia Szprotawa 2:0

Budowlani Lubsko - Dąb Przybyszów 1:0

Piast Karnin - TS Przylep 1:2

Czarni Witnica - Syrena Zbąszynek 0:1

Odra Górzyca - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:5

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 0:1

Korona Kożuchów - Meprozet Stare Kurowo 0:1

9 kolejka 24-25 września 2016 -

Meprozet Stare Kurowo - Lubuszanin Drezdenko 1:3

Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów 2:0

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Arka Nowa Sól 7:1

Syrena Zbąszynek - Odra Górzyca 4:1

TS Przylep - Czarni Witnica 5:1

Dąb Przybyszów - Piast Karnin 1:3

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 4:1

Santos Świebodzin - Formacja Port 2000 Mostki 0:1

Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno Lubuskie 4:0

10 kolejka 1-2 października 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie 2:2

Formacja Port 2000 Mostki - Ilanka Rzepin 0:1

Budowlani Lubsko - Santos Świebodzin 0:6

Piast Karnin - Sprotavia Szprotawa 2:1

Czarni Witnica - Dąb Przybyszów 1:1

Odra Górzyca - TS Przylep 1:7

Arka Nowa Sól - Syrena Zbąszynek 1:2

Korona Kożuchów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:5

Meprozet Stare Kurowo - Odra Bytom Odrzański 1:1

11 kolejka 8-9 października 2016 -

Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko 3:2

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Meprozet Stare Kurowo 5:0

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 4:0

TS Przylep - Arka Nowa Sól 1:1

Dąb Przybyszów - Odra Górzyca 3:0

Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica 4:1

Santos Świebodzin - Piast Karnin 1:1

Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko 6:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Formacja Port 2000 Mostki 1:1

12 kolejka 15-16 października 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Formacja Port 2000 Mostki 1:1

Budowlani Lubsko - Spójnia Ośno Lubuskie 0:4

Piast Karnin - Ilanka Rzepin 1:0

Czarni Witnica - Santos Świebodzin 1:3

Odra Górzyca - Sprotavia Szprotawa 2:4

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 1:3

Korona Kożuchów - TS Przylep 2:2

Meprozet Stare Kurowo - Syrena Zbąszynek 0:7

Odra Bytom Odrzański - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:2

13 kolejka 22-23 października 2016 -

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 3:1

Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański 2:2

TS Przylep - Meprozet Stare Kurowo 2:1

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 4:0

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól 2:1

Santos Świebodzin - Odra Górzyca 3:0

Ilanka Rzepin - Czarni Witnica 3:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Karnin 0:2

Formacja Port 2000 Mostki - Budowlani Lubsko 5:0

14 kolejka 29-30 października 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Lubsko 1:0

Piast Karnin - Formacja Port 2000 Mostki 1:0

Czarni Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 0:3

Odra Górzyca - Ilanka Rzepin 2:3

Arka Nowa Sól - Santos Świebodzin 4:2

Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa 1:3

Meprozet Stare Kurowo - Dąb Przybyszów 2:2

Odra Bytom Odrzański - TS Przylep 0:1

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Syrena Zbąszynek 4:1

15 kolejka 5-6 listopada 2016 -

Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko 3:3

TS Przylep - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4:7

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 4:1

Sprotavia Szprotawa - Meprozet Stare Kurowo 1:2

Santos Świebodzin - Korona Kożuchów 2:2

Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól 4:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Górzyca 5:2

Formacja Port 2000 Mostki - Czarni Witnica 0:0

Budowlani Lubsko - Piast Karnin 2:1

16 kolejka 12-13 listopada 2016 -

Lubuszanin Drezdenko - Piast Karnin 3:3

Czarni Witnica - Budowlani Lubsko 4:0

Odra Górzyca - Formacja Port 2000 Mostki 0:3

Arka Nowa Sól - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin 1:2

Meprozet Stare Kurowo - Santos Świebodzin 0:2

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 1:1

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów 2:1

Syrena Zbąszynek - TS Przylep 1:4

17 kolejka 19-20 listopada 2016 -

TS Przylep - Lubuszanin Drezdenko 4:1

Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek 1:3

Sprotavia Szprotawa - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:5

Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 3:1

Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów 3:0

Formacja Port 2000 Mostki - Arka Nowa Sól 4:1

Budowlani Lubsko - Odra Górzyca 3:2

Piast Karnin - Czarni Witnica 3:1

18 kolejka 18 marca 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica 2:2

Piast Karnin - Odra Górzyca 3:2

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól 0:1

Formacja Port 2000 Mostki - Korona Kożuchów 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Meprozet Stare Kurowo 2:0

Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański 2:0

Santos Świebodzin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:4

Sprotavia Szprotawa - Syrena Zbąszynek 1:3

Dąb Przybyszów - TS Przylep 0:1

19 kolejka 25 marca 2017 -

Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko 1:1

TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 1:1

Syrena Zbąszynek - Santos Świebodzin 1:0

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin 5:0

Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

Meprozet Stare Kurowo - Formacja Port 2000 Mostki 0:5

Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko 1:0

Arka Nowa Sól - Piast Karnin 2:1

Odra Górzyca - Czarni Witnica 1:4

20 kolejka 1 kwietnia 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Odra Górzyca 4:0

Czarni Witnica - Arka Nowa Sól 1:0

Piast Karnin - Korona Kożuchów 4:2

Budowlani Lubsko - Meprozet Stare Kurowo 1:0

Formacja Port 2000 Mostki - Odra Bytom Odrzański 2:5

Spójnia Ośno Lubuskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3

Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek 0:3

Santos Świebodzin - TS Przylep 1:1

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:0

21 kolejka 8 kwietnia 2017 -

Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko 0:1

Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 3:1

TS Przylep - Ilanka Rzepin 1:4

Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Formacja Port 2000 Mostki 4:1

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 4:0

Meprozet Stare Kurowo - Piast Karnin 1:2

Korona Kożuchów - Czarni Witnica 1:0

Arka Nowa Sól - Odra Górzyca 0:2

22 kolejka 15 kwietnia 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól 0:2

Odra Górzyca - Korona Kożuchów 1:3

Czarni Witnica - Meprozet Stare Kurowo 4:1

Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański 2:1

Budowlani Lubsko - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3

Formacja Port 2000 Mostki - Syrena Zbąszynek 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - TS Przylep 2:0

Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów 2:0

Santos Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 0:0

23 kolejka 22 kwietnia 2017 -

Santos Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko 2:3

Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin 1:1

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

TS Przylep - Formacja Port 2000 Mostki 0:5

Syrena Zbąszynek - Budowlani Lubsko 5:1

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Karnin 0:0

Odra Bytom Odrzański - Czarni Witnica 0:1

Meprozet Stare Kurowo - Odra Górzyca 0:2

Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól 1:1

24 kolejka 29 kwietnia 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów 1:1

Arka Nowa Sól - Meprozet Stare Kurowo 0:1

Odra Górzyca - Odra Bytom Odrzański 2:2

Czarni Witnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2

Piast Karnin - Syrena Zbąszynek 1:3

Budowlani Lubsko - TS Przylep 1:3

Formacja Port 2000 Mostki - Dąb Przybyszów 4:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa 0:1

Ilanka Rzepin - Santos Świebodzin 3:1

25 kolejka 3 maja 2017 -

Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko 2:1

Santos Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

Sprotavia Szprotawa - Formacja Port 2000 Mostki 1:5

Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko 3:0

TS Przylep - Piast Karnin 2:7

Syrena Zbąszynek - Czarni Witnica 5:2

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Górzyca 4:1

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 0:0

Meprozet Stare Kurowo - Korona Kożuchów 1:0

26 kolejka 6 maja 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Meprozet Stare Kurowo 1:1

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański 1:0

Arka Nowa Sól - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3

Odra Górzyca - Syrena Zbąszynek 3:6

Czarni Witnica - TS Przylep 1:1

Piast Karnin - Dąb Przybyszów 2:2

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 0:1

Formacja Port 2000 Mostki - Santos Świebodzin 5:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin 1:2

27 kolejka 13 maja 2017 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko 1:0

Ilanka Rzepin - Formacja Port 2000 Mostki 0:2

Santos Świebodzin - Budowlani Lubsko 0:2

Sprotavia Szprotawa - Piast Karnin 0:0

Dąb Przybyszów - Czarni Witnica 1:2

TS Przylep - Odra Górzyca 5:0

Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól 4:0

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Korona Kożuchów 3:0

Odra Bytom Odrzański - Meprozet Stare Kurowo 3:1

28 kolejka 17 maja 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański 2:4

Meprozet Stare Kurowo - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:10

Korona Kożuchów - Syrena Zbąszynek 0:2

Arka Nowa Sól - TS Przylep 3:1

Odra Górzyca - Dąb Przybyszów 2:0

Czarni Witnica - Sprotavia Szprotawa 0:2

Piast Karnin - Santos Świebodzin 2:2

Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin 2:1

Formacja Port 2000 Mostki - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

29 kolejka 20 maja 2017 -

Formacja Port 2000 Mostki - Lubuszanin Drezdenko 3:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Budowlani Lubsko 3:0

Ilanka Rzepin - Piast Karnin 2:0

Santos Świebodzin - Czarni Witnica 4:1

Sprotavia Szprotawa - Odra Górzyca 3:0

walkower

Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól 1:2

TS Przylep - Korona Kożuchów 1:2

Syrena Zbąszynek - Meprozet Stare Kurowo 9:0

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański 5:0

30 kolejka 27 maja 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - KS Stilon Gorzów Wielkopolski :

Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek :

Meprozet Stare Kurowo - TS Przylep :

Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów :

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

Odra Górzyca - Santos Świebodzin :

Czarni Witnica - Ilanka Rzepin :

Piast Karnin - Spójnia Ośno Lubuskie :

Budowlani Lubsko - Formacja Port 2000 Mostki :

31 kolejka 31 maja 2017 -

Budowlani Lubsko - Lubuszanin Drezdenko :

Formacja Port 2000 Mostki - Piast Karnin :

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica :

Ilanka Rzepin - Odra Górzyca :

Santos Świebodzin - Arka Nowa Sól :

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów :

Dąb Przybyszów - Meprozet Stare Kurowo :

TS Przylep - Odra Bytom Odrzański :

Syrena Zbąszynek - KS Stilon Gorzów Wielkopolski :

32 kolejka 3 czerwca 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zbąszynek :

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - TS Przylep :

Odra Bytom Odrzański - Dąb Przybyszów :

Meprozet Stare Kurowo - Sprotavia Szprotawa :

Korona Kożuchów - Santos Świebodzin :

Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin :

Odra Górzyca - Spójnia Ośno Lubuskie :

Czarni Witnica - Formacja Port 2000 Mostki :

Piast Karnin - Budowlani Lubsko :

33 kolejka 10 czerwca 2017 -

Piast Karnin - Lubuszanin Drezdenko :

Budowlani Lubsko - Czarni Witnica :

Formacja Port 2000 Mostki - Odra Górzyca :

Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól :

Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów :

Santos Świebodzin - Meprozet Stare Kurowo :

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański :

Dąb Przybyszów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski :

TS Przylep - Syrena Zbąszynek :

34 kolejka 17 czerwca 2017 -

Lubuszanin Drezdenko - TS Przylep :

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów :

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Sprotavia Szprotawa :

Odra Bytom Odrzański - Santos Świebodzin :

Meprozet Stare Kurowo - Ilanka Rzepin :

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie :

Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 Mostki :

Odra Górzyca - Budowlani Lubsko :

Czarni Witnica - Piast Karnin :