I Liga Okręgowa A1 Junior - 2016 - 2017 - Tabela
Lp. |
Nazwa drużyny |
Me |
Zw |
Re |
Pr |
Bilans |
Pkt |
1. |
KS Falubaz II Zielona Góra |
13 |
12 |
1 |
0 |
72 : 7 |
37 |
2. |
Arka Nowa Sól |
13 |
12 |
0 |
1 |
56 : 12 |
36 |
3. |
Santos Świebodzin |
13 |
9 |
2 |
2 |
31 : 13 |
29 |
4. |
Odra Bytom Odrzański |
13 |
7 |
3 |
3 |
29 : 21 |
24 |
5. |
Dąb Przybyszów |
13 |
7 |
2 |
4 |
24 : 19 |
23 |
6. |
Korona Kożuchów |
13 |
6 |
2 |
5 |
37 : 31 |
20 |
7. |
Drzonkowianka Racula |
13 |
5 |
1 |
7 |
41 : 39 |
16 |
8. |
KP Piast Iłowa |
13 |
4 |
3 |
6 |
36 : 34 |
15 |
9. |
TS Przylep |
13 |
4 |
3 |
6 |
26 : 26 |
15 |
10. |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
13 |
4 |
3 |
6 |
31 : 33 |
15 |
11. |
ZAP Zbąszynek |
13 |
3 |
3 |
7 |
21 : 33 |
12 |
12. |
Sprotavia Szprotawa |
13 |
3 |
0 |
10 |
44 : 51 |
9 |
13. |
Formacja Port 2000 Mostki |
13 |
2 |
1 |
10 |
12 : 57 |
7 |
14. |
Budowlani Lubsko |
13 |
0 |
2 |
11 |
10 : 94 |
2 |
1 kolejka 27-28 sierpnia 2016 -
Budowlani Lubsko - Dąb Przybyszów 2:6
KS Falubaz II Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański 8:1
Santos Świebodzin - ZAP Zbąszynek 4:1
TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 4:2
Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól 1:6
Drzonkowianka Racula - KP Piast Iłowa 1:5
Formacja Port 2000 Mostki - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:7
2 kolejka 3-4 września 2016 -
Arka Nowa Sól - Drzonkowianka Racula 7:3
Dąb Przybyszów - KS Falubaz II Zielona Góra 1:4
Tęcza Krosno Odrzańskie - KP Piast Iłowa 4:0
Formacja Port 2000 Mostki - Santos Świebodzin 0:0
Odra Bytom Odrzański - TS Przylep 5:1
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 0:6
ZAP Zbąszynek - Budowlani Lubsko 2:2
3 kolejka 10-11 września 2016 -
Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański 2:2
Budowlani Lubsko - Formacja Port 2000 Mostki 0:2
Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 6:5
TS Przylep - Dąb Przybyszów 1:2
Santos Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1
KP Piast Iłowa - Arka Nowa Sól 0:2
KS Falubaz II Zielona Góra - ZAP Zbąszynek 4:1
4 kolejka 17-18 września 2016 -
Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 1:5
Formacja Port 2000 Mostki - KS Falubaz II Zielona Góra 0:7
Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula 1:0
Santos Świebodzin - Budowlani Lubsko 4:0
Sprotavia Szprotawa - KP Piast Iłowa 7:0
Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól 1:4
ZAP Zbąszynek - TS Przylep 4:3
5 kolejka 24-25 września 2016 -
Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:5
Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 9:2
Korona Kożuchów - ZAP Zbąszynek 2:1
Drzonkowianka Racula - Dąb Przybyszów 1:2
TS Przylep - Formacja Port 2000 Mostki 5:0
KP Piast Iłowa - Odra Bytom Odrzański 0:0
KS Falubaz II Zielona Góra - Santos Świebodzin 5:0
6 kolejka 1-2 października 2016 -
Dąb Przybyszów - KP Piast Iłowa 0:0
Budowlani Lubsko - KS Falubaz II Zielona Góra 0:16
Formacja Port 2000 Mostki - Korona Kożuchów 1:6
Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 3:4
Santos Świebodzin - TS Przylep 3:0
Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa 4:6
ZAP Zbąszynek - Drzonkowianka Racula 2:2
7 kolejka 8-9 października 2016 -
Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 1:0
Korona Kożuchów - Santos Świebodzin 1:6
Drzonkowianka Racula - Formacja Port 2000 Mostki 8:0
Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 2:5
TS Przylep - Budowlani Lubsko 3:3
KP Piast Iłowa - ZAP Zbąszynek 6:1
KS Falubaz II Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:2
8 kolejka 15-16 października 2016 -
Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów 0:5
Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa 3:0
Formacja Port 2000 Mostki - KP Piast Iłowa 3:7
Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 0:0
Santos Świebodzin - Drzonkowianka Racula 4:2
KS Falubaz II Zielona Góra - TS Przylep 2:0
ZAP Zbąszynek - Arka Nowa Sól 0:3
9 kolejka 22-23 października 2016 -
Korona Kożuchów - KS Falubaz II Zielona Góra 1:1
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 Mostki 7:0
Drzonkowianka Racula - Budowlani Lubsko 7:0
Odra Bytom Odrzański - Dąb Przybyszów 1:0
Sprotavia Szprotawa - ZAP Zbąszynek 0:3
TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2
KP Piast Iłowa - Santos Świebodzin 0:3
10 kolejka 29-30 października 2016 -
Santos Świebodzin - Arka Nowa Sól 0:1
Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa 1:14
Formacja Port 2000 Mostki - Sprotavia Szprotawa 2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie - Dąb Przybyszów 0:3
ZAP Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański 2:3
TS Przylep - Korona Kożuchów 3:0
KS Falubaz II Zielona Góra - Drzonkowianka Racula 5:0
11 kolejka 5-6 listopada 2016 -
Dąb Przybyszów - ZAP Zbąszynek 3:2
Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2
Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 10:0
Drzonkowianka Racula - TS Przylep 2:4
Sprotavia Szprotawa - Santos Świebodzin 2:3
Odra Bytom Odrzański - Formacja Port 2000 Mostki 5:0
KP Piast Iłowa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:7
12 kolejka 12-13 listopada 2016 -
KS Falubaz II Zielona Góra - Arka Nowa Sól 2:1
Santos Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 2:0
Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 1:17
Formacja Port 2000 Mostki - Dąb Przybyszów 2:3
Tęcza Krosno Odrzańskie - ZAP Zbąszynek 1:1
TS Przylep - KP Piast Iłowa 0:0
Korona Kożuchów - Drzonkowianka Racula 2:4
13 kolejka 20 listopada 2016 -
Arka Nowa Sól - TS Przylep 1:0
Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 0:0
Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:2
Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:0
KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów 4:5
Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:5
ZAP Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 1:0