Bezpłatne szkolenie - Kodeks Pracy po zmianach

dodano: 2016-04-26 10:52:01, autor: Redakcja, źródło:

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Polska Fundacja Przedsiębiorczość oraz Burmistrz Szprotawy zapraszają przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkie osoby, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy na szkolenie nt. „ Kodeks pracy po zmianach od 2016 r.” Szkolenie odbędzie się 5 maja 2016 r., w godz. 9.00- 16.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie.




Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi instytucjami Prawa pracy od strony praktycznej, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji spornych, które najczęściej rozpatrywane są przez Sądy pracy, a nadto ze szczególną uwagą poddawane są kontroli przez PIP. Podczas szkolenia uczestnicy poznają skuteczne narzędzia pozwalające na zabezpieczenie interesu pracodawcy, a także skuteczne i zgodne z prawem metody egzekwowania obowiązujących przepisów.

Podczas szkolenia omówione zostaną ostatnie zmiany w przepisach.Szkolenie poprowadzi Maja Grzegorczyk – wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Ze względu na duże zainteresowanie w szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie jedna osoba z firmy.Szkolenie wymaga wcześniejszego zgłoszenia- najpóźniej do dnia 4 maja br. poprzez formularz zgłoszeniowy(pobierz) na e-mail j~.~malecka~@~opzl~.~pl.


Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Można składać wnioski na mieszkania w biurowcu DZO

dodano: 2025-12-04 09:39:29, autor: Redakcja, źródło: Urząd Miejski Szprotawa

Gmina Szprotawa ogłosiła rozpoczęcie naboru wniosków na najem 40 nowych lokali mieszkalnych znajdujących się w byłym biurowcu DZO przy ulicy Sobieskiego w Szprotawie. To długo wyczekiwana oferta dla mieszkańców poszukujących komfortowego i stabilnego najmu w nowoczesnym standardzie.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Pożar budynku stacji w Lesznie Górnym

dodano: 2025-12-02 21:10:04, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Trwa akcja gaśnicza w budynku dawnego dworca kolejowego w Lesznie Górnym. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło przed godziną 18:00. Na miejscu pracuje 11 zastępów straży pożarnej.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Szprotawski Jarmark Bożonarodzeniowy już 6 grudnia!

dodano: 2025-12-02 10:45:00, autor: Redakcja, źródło: Szprotawski Dom Kultury

Poczuj magię świąt w najpiękniejszym wydaniu! Już 6 grudnia 2025 r. szprotawski rynek zamieni się w pełne blasku, muzyki i zimowej radości centrum świątecznych wydarzeń. Start o 12:00!




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

80-lecie Społem PSS Szprotawa

dodano: 2025-12-01 11:23:04, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Wyjątkowy jubileusz – 80 lat działalności Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Szprotawie. To osiem dekad pracy, rozwoju i wspólnego budowania lokalnej tradycji handlowej.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.