Kolejna interwencja policjanta po służbie

dodano: 2024-10-23 08:55:05, autor: Redakcja, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Po raz Kolejny szprotawski Policjant w czasie wolnym od służby wykazał się wzorową postawą. Dzięki jego działaniom ujęty został 35-letni meżczyzna, który jeszcze ponad rok powinien spędzić w zakładzie karnym.



W czwartkowy wieczór będący po służbie szprotawski "kryminalny" zauważył wchodącego do lokalu mężczyznę, którego rozpoznał jako poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjant natychmiast rozpoczął działania informująć dyżurnego, który skierował na miejsce umundurowanego patrolu. Do czasu jego przybycia kryminalny obserwował wyjście z lokalu, aby nie dopuścić do oddalenia się poszukiwanego mężczyzny.

Przybyły na miejsce partol wszedł do wskazanego lokalu i dokonał zatrzymania. Po sprawdzeniu okazało się, że 35-letni mieszkaniec Szprotawy powinien aktualnie przebywać z zakładzie karnym. Teraz nie ukniknie już odpowiedzialności.

Na uwagę zasługuje fakt, że ten sam policjant służby kryminalnej również w kwietniu będąc w czasie wolnym od służby wykazał się wzorową postawą i dokonał zatrzymania poszukiwanego.

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Mega Frajda Dmuchańce zaprasza na szprotawski Stadion

dodano: 2025-04-13 10:05:33, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Za oknem piękna słoneczna niedziela! Mega Frajda Dmuchańce zaprasza już od godziny 13:00 na Stadion Miejski w Szprotawie gdzie na Wasze Pociechy czekać będą kolorowe dmuchane atrakcje!




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Wyjątkowe obchodzy Niedzieli Palmowej w Szprotawie

dodano: 2025-04-12 20:05:16, autor: Redakcja, źródło: Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie

Mieszkańcy Szprotawy mają okazję wziąć udział w niezwykłej Eucharystii Niedzieli Palmowej zorganizowanej przez Parafię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szprotawie pod przewodnictwem Bp Tadeusza Lityńskiego.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Kierujący na zakazie i błyskawiczny wyrok

dodano: 2025-04-12 08:33:13, autor: Redakcja, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Zaledwie 43 godziny od momentu zatrzymania czekał na wyrok 48-latek, który wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień i sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz czeka go 5 miesięcy pobytu w zakładzie karnym.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Droga Krzyżowa ulicami miasta

dodano: 2025-04-11 11:18:32, autor: Redakcja, źródło: Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie

Nadchodząca niedziela w Kościele Katolickim rozpoczyna Wielki Tydzień. Z tej okazji Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie zaprasza do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej ulicami miasta, która rozpocznie się po wieczornej Mszy Świętej.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.