Kolejny sukces Tomasza Kołogrywa

dodano: 2016-08-09 19:27:49, autor: Redakcja, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw, policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie, zajął I miejsce w kategorii „służby mundurowe” w XI Maratonie MTB dookoła jeziora Miedwie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

W sobotę, 6 sierpnia tego roku, sierż. sztab. Tomasz Kołogryw, policjant z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Szprotawie z sukcesem ukończył XI Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Trasa maratonu kolarskiego liczyła 56 km . Policjant w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce, w kategorii: służby mundurowe zajął I miejsce, a w ogólnej klasyfikacji zajął wysokie – IX miejsce. W maratonie kolarskim wzięło udział aż 1.262 zawodników.

Tomasz Kołogryw swoją przygodę z kolarstwem rozpoczął w 2015 r. W ubiegłym roku policjant startował w ponad 20 wyścigach i maratonach kolarskich. W kwietniu tego roku rozpoczął się dla sierż. sztab. Tomasza Kołogrywa drugi sezon wyścigów kolarskich. Policjant startował m.in. 9 kwietnia w Maratonie MTB, który odbył sie w miejscowości Cybinka. Na dystansie 40 km Tomek Kołogryw zajął 6 miejsce w kategorii Służby Mundurowe. W zawodach startowało 318 kolarzy. Kolejny wyścig, tym razem szosowy, odbył się 10 kwietnia w miejscowości Przytok. Policjant przejechał dystans 67 km. Start w deszczu i przy temperaturze ok 6°C nie ułatwiał jazdy. Na metę Tomek Kołogryw wjechał 12. w klasyfikacji OPEN i 5. w kategorii M3. 17 kwietnia, w miejscowości Rydzyna. w zawodach startowało 370 kolarzy. Na mecie, po przejechaniu 47 km, policjant pojawił się 9., a w klasyfikacji M3 był na podium (zajął III miejsce). Jazda na rowerze to jego wielka pasja i sposób na zdrowy styl życia.

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Nowa droga połączy Sowiny z obwodnicą

dodano: 2024-04-23 09:29:58, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Urząd Miejski w Szprotawie ogłosił przetarg na wykonanie projektu oraz uzyskanie decyzji i zezwoleń na budowę drogi łączącej Sowiny z obwodnicą. Planowana inwestycja ułatwi mieszkańcom dzielnicy Iława wyjazd z miasta, a także pozwoli na przeniesienie ruchu cieżarowego zmierzającego do Małomic w wiekszości po za miasto.

Forum

Gmina Niegosławice wybrała Wójta

dodano: 2024-04-22 07:00:18, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Druga tura wyborów Wójta Gminy Niegosławice pokazała jak ważny jest każdy głos. O zwyciestwie w wyścigu o fotel Wójta zdecydowało 17 głosów.