Policja w obiektywie

dodano: 2015-04-07 23:19:33, autor: Redakcja, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją Contra Crimen ogłosił VI edycję konkursu fotograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych pod hasłem - Policja w obiektywie.



Głównym celem konkursu fotograficznego jest promocja bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego przez młodzież, a także budowanie zaufania do Policji.
Zasady organizacyjne konkursu:
1. udział w konkursie jest dobrowolny;
2. zdjęcia wykonane mają być w formacie JPG (rozmiar pliku do 5 Mb);
3. każdy z uczestników konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia;
4. każda z prac musi być zatytułowana;
5. prace, które zostaną uznane za obraźliwe mogą być odrzucone przez komisję
6. e-mail musi zawierać informację z imieniem i nazwiskiem autora, klasą, numerem i nazwą szkoły, miejscowością, imieniem i nazwiskiem opiekuna z ramienia szkoły oraz numerem telefonu kontaktowego do szkoły;
7.prace należy nadsyłać do Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. w formie elektronicznej na adres e-mail: komunikacjawewnetrzna@go.policja.gov.pl;
8. komisja sędziowska, w skład której wejdą przedstawiciele organizatorów i fundatorów nagród wyłoni laureatów konkursu;
9. nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.;
10. organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac.

Terminy:

15.05.2015r. - termin nadesłania prac,
21.05.2015r. - zebranie członków komisji i wyłonienie laureatów,
28.05.2015r. - wręczenie nagród.
Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej lubuskiej Policji i w lokalnych mediach.

Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają tablety.
Koordynatorem Konkursu jest Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Agata Sałatka, tel. 95 7381410.


Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Mega Frajda Dmuchańce zaprasza na szprotawski Stadion

dodano: 2025-04-13 10:05:33, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Za oknem piękna słoneczna niedziela! Mega Frajda Dmuchańce zaprasza już od godziny 13:00 na Stadion Miejski w Szprotawie gdzie na Wasze Pociechy czekać będą kolorowe dmuchane atrakcje!




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Wyjątkowe obchodzy Niedzieli Palmowej w Szprotawie

dodano: 2025-04-12 20:05:16, autor: Redakcja, źródło: Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie

Mieszkańcy Szprotawy mają okazję wziąć udział w niezwykłej Eucharystii Niedzieli Palmowej zorganizowanej przez Parafię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szprotawie pod przewodnictwem Bp Tadeusza Lityńskiego.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Kierujący na zakazie i błyskawiczny wyrok

dodano: 2025-04-12 08:33:13, autor: Redakcja, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

Zaledwie 43 godziny od momentu zatrzymania czekał na wyrok 48-latek, który wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień i sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz czeka go 5 miesięcy pobytu w zakładzie karnym.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Droga Krzyżowa ulicami miasta

dodano: 2025-04-11 11:18:32, autor: Redakcja, źródło: Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie

Nadchodząca niedziela w Kościele Katolickim rozpoczyna Wielki Tydzień. Z tej okazji Parafia Wniebowzięcia NMP w Szprotawie zaprasza do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej ulicami miasta, która rozpocznie się po wieczornej Mszy Świętej.




Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.