Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
IV liga: grupa lubuska (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Warta Gorzów Wielkopolski
26
22
3
1
61 : 18
69
2.
Tęcza Krosno Odrzańskie
26
14
5
7
64 : 34
47
3.
Ilanka Rzepin
26
14
4
8
62 : 51
46
4.
Syrena Zbąszynek
25
9
6
10
38 : 41
46
5.
Lubuszanin Drezdenko
26
12
5
9
56 : 44
41
6.
Czarni Witnica
26
9
11
6
39 : 32
38
7.
TS Przylep
25
9
11
5
45 : 39
38
8.
Pogoń Świebodzin
25
11
3
11
46 : 48
36
9.
Dąb Przybyszów
25
10
5
10
51 : 47
35
10.
Korona Kożuchów
25
8
9
8
27 : 30
33
11.
Sprotavia Szprotawa
25
7
10
8
29 : 28
31
12.
Arka Nowa Sól
25
6
11
8
31 : 35
29
13.
Spójnia Ośno Lubuskie
26
8
4
14
31 : 44
28
14.
Odra Bytom Odrzański
25
7
5
13
42 : 66
26
15.
Budowlani Lubsko
25
4
4
17
26 : 53
16
16.
Piast Karnin
25
3
3
19
17 : 54
12
Klasa B: Żagań (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Płomień Czerna
16
13
0
3
48 : 20
39
2.
Traper Chichy
16
10
2
4
55 : 25
32
3.
Zorza Brzeźnica
16
8
2
6
36 : 27
26
4.
Beskid Bożnów
16
7
3
6
48 : 42
24
5.
Piast Wichów
16
7
3
6
38 : 41
24
6.
UKS Witków
16
7
2
7
50 : 43
23
7.
Garbarnia Leszno Górne
16
7
2
7
48 : 49
23
8.
Husaria Niegosławice
16
7
1
8
33 : 42
22
9.
Raptus Dzikowice
16
4
2
10
31 : 49
14
10.
Victoria Siecieborzyce
16
1
1
14
28 : 77
4

16 kolejka 20 maja 2018 -

Garbarnia Leszno Górne - Traper Chichy 3:2

Piast Wichów - Zorza Brzeźnica 4:1

Victoria Siecieborzyce - Płomień Czerna 0:5

Beskid Bożnów - Husaria Niegosławice 2:3

UKS Witków - Raptus Dzikowice 4:4

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2011 - 2012 2007 - 2008 2006 - 2007 2005 - 2006 2004 - 2005

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Sprotavia Szprotawa
9
7
2
0
33 : 8
23
2.
Arka Nowa Sól
9
6
1
2
24 : 14
19
3.
Budowlani Lubsko
9
4
3
2
27 : 21
15
4.
LZS Zjednoczeni Brody
9
4
1
4
19 : 20
13
5.
MTS Pogoń Świebodzin
9
4
0
5
28 : 27
12
6.
Odra Bytom Odrzański
8
3
0
5
21 : 29
9
7.
TS Masterchem Przylep
9
2
2
5
12 : 19
8
8.
KP Piast Iłowa
8
0
1
7
3 : 29
1
I Liga Okręgowa A1 Junior (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz II Zielona Góra
13
12
1
0
72 : 7
37
2.
Arka Nowa Sól
13
12
0
1
56 : 12
36
3.
Santos Świebodzin
13
9
2
2
31 : 13
29
4.
Odra Bytom Odrzański
13
7
3
3
29 : 21
24
5.
Dąb Przybyszów
13
7
2
4
24 : 19
23
6.
Korona Kożuchów
13
6
2
5
37 : 31
20
7.
Drzonkowianka Racula
13
5
1
7
41 : 39
16
8.
KP Piast Iłowa
13
4
3
6
36 : 34
15
9.
TS Przylep
13
4
3
6
26 : 26
15
10.
Tęcza Krosno Odrzańskie
13
4
3
6
31 : 33
15
11.
ZAP Zbąszynek
13
3
3
7
21 : 33
12
12.
Sprotavia Szprotawa
13
3
0
10
44 : 51
9
13.
Formacja Port 2000 Mostki
13
2
1
10
12 : 57
7
14.
Budowlani Lubsko
13
0
2
11
10 : 94
2

13 kolejka 20 listopada 2016 -

Arka Nowa Sól - TS Przylep 1:0

Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 0:0

Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:2

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:0

KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów 4:5

Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:5

ZAP Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 1:0

terminarz >>
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3 (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Dąb Przybyszów
10
8
0
2
45 : 8
24
2.
Korona Wschowa
10
8
0
2
19 : 9
24
3.
Arka Nowa Sól
10
6
0
4
26 : 15
18
4.
Sprotavia Szprotawa
10
5
1
4
28 : 15
16
5.
Arka III Nowa Sól
10
1
1
8
9 : 42
4
6.
Korona Kożuchów
10
1
0
9
5 : 43
3

10 kolejka 5 listopada 2016 -

Korona Wschowa - Arka Nowa Sól 2:0

Korona Kożuchów - Arka III Nowa Sól 2:1

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:3

terminarz >>
III Liga Okręgowa Junior Młodszy (2015 - 2016)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Jelenin
14
11
1
2
89 : 22
34
2.
Zorza Brzeźnica
14
8
2
4
48 : 26
26
3.
Nysa Przewóz
14
7
2
5
42 : 40
23
4.
Garbarnia Leszno Górne
14
7
0
7
44 : 34
21
5.
Husaria Niegosławice
14
6
1
7
48 : 48
19
6.
Pogrom Pożarów
14
5
1
8
27 : 68
16
7.
Unia Kunice (Żary)
14
4
0
10
15 : 35
12
8.
Motor Koło
14
3
3
8
24 : 64
12

14 kolejka 4-5 czerwca 2016 -

Garbarnia Leszno Górne - Nysa Przewóz 2:4

Czarni Jelenin - Pogrom Pożarów 4:2

Husaria Niegosławice - Unia Kunice (Żary) 3:0

walkower

Zorza Brzeźnica - Motor Koło 0:0

terminarz >>

II Liga Okręgowa A1 Junior

2016 - 2017 2016 - 2017 2015 - 2016 2014 - 2015

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 2

2017 - 2018
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
II Liga Okręgowa C1 Trampkarz (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Tęcza Krosno Odrzańskie
10
9
1
0
11 : 41
28
2.
Carina Gubin
10
7
2
1
14 : 60
23
3.
Budowlani Lubsko
10
7
1
2
15 : 48
22
4.
Czarni Żagań
10
6
1
3
10 : 43
19
5.
ZAP Zbąszynek
10
5
3
2
17 : 37
18
6.
Parafialny MKS Zryw Zielona Góra
10
5
1
4
23 : 44
16
7.
Sprotavia Szprotawa
10
4
1
5
42 : 34
13
8.
Unia Kunice (Żary)
10
2
1
7
75 : 28
7
9.
KP Piast Iłowa
10
2
1
7
48 : 18
7
10.
Stal Jasień
10
1
1
8
70 : 11
4
11.
KS Falubaz III Zielona Góra
10
0
1
9
51 : 10
1
12.
Pogoń Świebodzin
0
0
0
0
0 : 0
0
13.
Dąb Przybyszów
0
0
0
0
0 : 0
0
III Liga Okręgowa A1 Junior (2015 - 2016)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Piast Iłowa
8
6
1
1
26 : 15
19
2.
Stal Jasień
8
5
2
1
18 : 7
17
3.
Orzeł Konin Żagański
8
3
0
5
16 : 14
9
4.
Garbarnia Leszno Górne
8
2
2
4
10 : 19
8
5.
LZS Kado Górzyn
8
1
1
6
15 : 28
4

10 kolejka 14.11.2015 -

Piast Iłowa - Garbarnia Leszno Górne 3:0

walkower

LZS Kado Górzyn - Orzeł Konin Żagański 4:0

Stal Jasień - pauzuje

terminarz >>

II Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2016 - 2017 2015 - 2016

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2016 - 2017 2015 - 2016

Liga Orlików

2016 - 2017
Koszykówka
Siatkówka
Tenis stołowy