Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
IV liga: grupa lubuska (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz Zielona Góra
29
24
4
1
103 : 24
76
2.
Dąb Przybyszów
29
19
5
5
70 : 38
62
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
29
17
5
7
75 : 51
56
4.
Carina Gubin
29
17
4
8
46 : 25
55
5.
Polonia Słubice
29
12
6
11
44 : 43
42
6.
TS Masterchem Przylep
29
13
3
13
56 : 59
42
7.
Steinpol Ilanka Rzepin
29
10
8
11
42 : 41
38
8.
Korona Kożuchów
29
10
7
12
31 : 38
37
9.
Czarni Witnica
29
10
5
14
44 : 61
35
10.
MTS Pogoń Świebodzin
28
9
6
13
47 : 49
33
11.
ZAP Syrena Zbąszynek
29
8
9
12
47 : 52
33
12.
Arka Nowa Sól
29
10
3
16
52 : 57
33
13.
Spójnia Ośno Lubuskie
29
8
8
13
35 : 61
32
14.
Lubuszanin Drezdenko
29
5
10
14
37 : 60
25
15.
Odra Bytom Odrzański
29
5
9
15
38 : 72
24
16.
Sprotavia Szprotawa
29
6
4
19
26 : 65
22
Klasa B: Żagań (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Moczynianka Moczyń (Żagań)
20
17
1
2
71 : 16
52
2.
UKS Witków
20
14
2
4
97 : 53
44
3.
Błękitni Kotowice
20
14
1
5
72 : 43
43
4.
Husaria Niegosławice
20
12
2
6
48 : 38
38
5.
Zorza Brzeźnica
20
11
3
6
42 : 37
36
6.
Traper Chichy
20
8
4
8
34 : 37
28
7.
Garbarnia Leszno Górne
20
8
1
11
35 : 45
25
8.
Raptus Dzikowice
20
6
4
10
40 : 46
22
9.
Beskid Bożnów
20
6
2
12
37 : 45
20
10.
Piast Wichów
20
2
1
17
24 : 74
7
11.
Victoria Siecieborzyce
20
1
1
18
33 : 99
4

22 kolejka 9 czerwca 2019 -

Piast Wichów - Raptus Dzikowice 0:3

Victoria Siecieborzyce - Garbarnia Leszno Górne 2:4

Moczynianka Moczyń (Żagań) - Beskid Bożnów 3:0

Błękitni Kotowice - UKS Witków 8:3

Zorza Brzeźnica - Traper Chichy 1:0

Husaria Niegosławice - pauzuje

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2011 - 2012 2007 - 2008 2006 - 2007 2005 - 2006 2004 - 2005

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Pogoń Świebodzin
10
9
0
1
51 : 13
27
2.
Sprotavia Szprotawa
10
7
1
2
33 : 22
22
3.
Zryw Rzeczyca
10
3
3
4
14 : 27
12
4.
Arka Nowa Sól
10
3
2
5
19 : 20
11
5.
ZAP Zbąszynek
10
3
1
6
21 : 25
10
6.
Błękitni Ołobok
10
1
1
8
6 : 37
4
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4 (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Korona Kożuchów
9
8
1
0
42 : 7
25
2.
UKS Promień Żary
9
6
0
3
53 : 12
18
3.
Sprotavia Szprotawa
9
6
0
3
51 : 11
18
4.
Błękitni Olbrachtów
9
3
1
5
10 : 38
10
5.
UKS Czarni II Żagań
9
2
1
6
19 : 43
7
6.
Unia Kunice (Żary)
9
0
1
8
9 : 73
1

9 kolejka 8 czerwca 2019 -

Błękitni Olbrachtów - UKS Czarni II Żagań 2:4

Korona Kożuchów - UKS Promień Żary 4:2

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) 10:2

terminarz >>

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 2

2017 - 2018

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4

2018 - 2019 2016 - 2017

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
II Liga Okręgowa C1 Trampkarz (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
AP MM Falubaz II Zielona Góra
12
10
1
1
58 : 6
31
2.
Korona Wschowa
12
10
1
1
53 : 7
31
3.
SKP Kisielin
12
7
3
2
36 : 12
24
4.
Promień Żary
12
5
0
7
30 : 37
15
5.
Arka Nowa Sól
12
4
0
8
28 : 35
12
6.
Sprotavia Szprotawa
12
3
1
8
16 : 43
10
7.
Czarni Żagań
12
0
0
12
9 : 90
0
Liga Orlików (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Sprotavia Szprotawa
5
5
0
0
94 : 7
15
2.
Czarni II Żagań
4
3
0
1
38 : 26
9
3.
Czarni Żagań
5
3
0
2
43 : 38
9
4.
Sprotavia II Szprotawa
4
2
0
2
35 : 41
6
5.
KP Piast Iłowa
5
1
0
4
24 : 75
3
6.
Iskra Wymiarki
5
0
0
5
29 : 76
0

5 kolejka 13 października 2018 -

Sprotavia Szprotawa - Iskra Wymiarki 33:0

Sprotavia II Szprotawa - Czarni II Żagań :

Czarni Żagań - KP Piast Iłowa 20:4

terminarz >>

II Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2017 - 2018 2016 - 2017 2015 - 2016

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2016 - 2017 2015 - 2016

Liga Orlików

2017 - 2018 2016 - 2017
Koszykówka
Siatkówka
Tenis stołowy