Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
IV liga: grupa lubuska (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
29
27
1
1
109 : 15
82
2.
Ilanka Rzepin
29
21
3
5
64 : 27
66
3.
Syrena Zbąszynek
29
20
4
5
90 : 34
64
4.
Formacja Port 2000 Mostki
29
19
3
7
70 : 27
60
5.
TS Przylep
29
15
6
8
68 : 49
51
6.
Piast Karnin
29
12
8
9
49 : 44
44
7.
Sprotavia Szprotawa
29
11
8
10
41 : 40
41
8.
Spójnia Ośno Lubuskie
29
10
9
10
38 : 34
39
9.
Lubuszanin Drezdenko
29
8
10
11
50 : 52
34
10.
Arka Nowa Sól
29
9
7
13
32 : 49
34
11.
Czarni Witnica
29
9
6
14
38 : 54
33
12.
Dąb Przybyszów
29
8
7
14
39 : 47
31
13.
Santos Świebodzin
29
8
7
14
44 : 60
31
14.
Odra Bytom Odrzański
29
7
6
16
35 : 54
27
15.
Korona Kożuchów
29
7
4
18
26 : 60
25
16.
Odra Górzyca
29
8
1
20
40 : 83
25
17.
Meprozet Stare Kurowo
29
6
6
17
26 : 72
24
18.
Budowlani Lubsko
29
8
0
21
20 : 78
24
Klasa B: Żagań (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Przybmierz
18
17
1
0
99 : 11
52
2.
Kwisa Trzebów
19
17
1
1
98 : 13
52
3.
Traper Chichy
19
12
1
6
73 : 36
37
4.
Zorza Brzeźnica
19
10
2
7
40 : 30
32
5.
Płomień Czerna
18
9
1
8
55 : 54
28
6.
UKS Witków
19
8
2
9
39 : 53
26
7.
Husaria Niegosławice
19
6
5
8
47 : 63
23
8.
Garbarnia Leszno Górne
18
7
2
9
45 : 68
23
9.
Raptus Dzikowice
19
6
2
11
45 : 67
20
10.
Budowlani II Gozdnica
19
6
0
13
28 : 63
18
11.
Piast Wichów
19
2
4
13
27 : 61
10
12.
Victoria Siecieborzyce
18
1
1
16
20 : 97
4

19 kolejka 20 - 21 maja 2017 -

UKS Witków - Zorza Brzeźnica 1:0

Traper Chichy - Victoria Siecieborzyce 8:0

Raptus Dzikowice - Budowlani II Gozdnica 2:0

Piast Wichów - Czarni Przybmierz 0:5

Płomień Czerna - Garbarnia Leszno Górne :

Kwisa Trzebów - Husaria Niegosławice 5:2

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2011 - 2012 2007 - 2008 2006 - 2007 2005 - 2006 2004 - 2005

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Żagań
8
8
0
0
56 : 10
24
2.
Stal Jasień
8
5
1
2
23 : 14
16
3.
Garbarnia Leszno Górne
8
2
2
4
11 : 25
8
4.
Zieloni Łagów
8
2
0
6
19 : 31
6
5.
Czarni Jelenin
8
1
1
6
10 : 39
4
6.
Orzeł Konin Żagański
0
0
0
0
0 : 0
0
I Liga Okręgowa A1 Junior (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz II Zielona Góra
13
12
1
0
72 : 7
37
2.
Arka Nowa Sól
13
12
0
1
56 : 12
36
3.
Santos Świebodzin
13
9
2
2
31 : 13
29
4.
Odra Bytom Odrzański
13
7
3
3
29 : 21
24
5.
Dąb Przybyszów
13
7
2
4
24 : 19
23
6.
Korona Kożuchów
13
6
2
5
37 : 31
20
7.
Drzonkowianka Racula
13
5
1
7
41 : 39
16
8.
KP Piast Iłowa
13
4
3
6
36 : 34
15
9.
TS Przylep
13
4
3
6
26 : 26
15
10.
Tęcza Krosno Odrzańskie
13
4
3
6
31 : 33
15
11.
ZAP Zbąszynek
13
3
3
7
21 : 33
12
12.
Sprotavia Szprotawa
13
3
0
10
44 : 51
9
13.
Formacja Port 2000 Mostki
13
2
1
10
12 : 57
7
14.
Budowlani Lubsko
13
0
2
11
10 : 94
2

13 kolejka 20 listopada 2016 -

Arka Nowa Sól - TS Przylep 1:0

Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 0:0

Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:2

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:0

KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów 4:5

Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:5

ZAP Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 1:0

terminarz >>
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3 (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Dąb Przybyszów
10
8
0
2
45 : 8
24
2.
Korona Wschowa
10
8
0
2
19 : 9
24
3.
Arka Nowa Sól
10
6
0
4
26 : 15
18
4.
Sprotavia Szprotawa
10
5
1
4
28 : 15
16
5.
Arka III Nowa Sól
10
1
1
8
9 : 42
4
6.
Korona Kożuchów
10
1
0
9
5 : 43
3

10 kolejka 5 listopada 2016 -

Korona Wschowa - Arka Nowa Sól 2:0

Korona Kożuchów - Arka III Nowa Sól 2:1

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:3

terminarz >>
III Liga Okręgowa Junior Młodszy (2015 - 2016)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Jelenin
14
11
1
2
89 : 22
34
2.
Zorza Brzeźnica
14
8
2
4
48 : 26
26
3.
Nysa Przewóz
14
7
2
5
42 : 40
23
4.
Garbarnia Leszno Górne
14
7
0
7
44 : 34
21
5.
Husaria Niegosławice
14
6
1
7
48 : 48
19
6.
Pogrom Pożarów
14
5
1
8
27 : 68
16
7.
Unia Kunice (Żary)
14
4
0
10
15 : 35
12
8.
Motor Koło
14
3
3
8
24 : 64
12

14 kolejka 4-5 czerwca 2016 -

Garbarnia Leszno Górne - Nysa Przewóz 2:4

Czarni Jelenin - Pogrom Pożarów 4:2

Husaria Niegosławice - Unia Kunice (Żary) 3:0

walkower

Zorza Brzeźnica - Motor Koło 0:0

terminarz >>

II Liga Okręgowa A1 Junior

2016 - 2017 2015 - 2016 2014 - 2015

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
II Liga Okręgowa C1 Trampkarz (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Sprotavia Szprotawa
10
8
1
1
55 : 10
25
2.
UKS Sokół Ciosaniec
10
7
0
3
50 : 22
21
3.
Dąb Przybyszów
10
6
2
2
56 : 23
20
4.
Orzeł Szlichtyngowa
10
5
0
5
34 : 54
15
5.
Korona Kożuchów
10
1
1
8
14 : 60
4
6.
Pogoń Przyborów
10
0
2
8
15 : 55
2
7.
KS Falubaz II Zielona Góra
0
0
0
0
0 : 0
0
III Liga Okręgowa A1 Junior (2015 - 2016)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Piast Iłowa
8
6
1
1
26 : 15
19
2.
Stal Jasień
8
5
2
1
18 : 7
17
3.
Orzeł Konin Żagański
8
3
0
5
16 : 14
9
4.
Garbarnia Leszno Górne
8
2
2
4
10 : 19
8
5.
LZS Kado Górzyn
8
1
1
6
15 : 28
4

10 kolejka 14.11.2015 -

Piast Iłowa - Garbarnia Leszno Górne 3:0

walkower

LZS Kado Górzyn - Orzeł Konin Żagański 4:0

Stal Jasień - pauzuje

terminarz >>

II Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2015 - 2016

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2015 - 2016
Koszykówka
Siatkówka
Tenis stołowy