Klasa Okręgowa 14 kolejka

dodano: 2019-10-31 08:59:02, autor: Redakcja, źródło: LZPN Zielona Góra



Lp. Nazwa drużyny Me Bilans Pkt
1.
Arka Nowa Sól
15
49 : 16
37
2.
Odra Nietków
15
40 : 22
33
3.
Promień Żary
15
43 : 18
32
4.
Odra Bytom Odrzański
15
51 : 24
28
5.
Hamar Górzyn
15
41 : 33
27
6.
Piast Czerwieńsk
15
30 : 23
24
7.
Alfa Jaromirowice
15
33 : 30
23
8.
Sprotavia Szprotawa
15
33 : 23
21
9.
Drzonkowianka Racula
15
40 : 39
21
10.
Zorza Ochla
15
29 : 29
21
11.
Budowlani Lubsko
15
19 : 28
19
12.
Delta Sieniawa Żarska
15
28 : 38
17
13.
Pogoń Przyborów
15
23 : 34
17
14.
Mieszko Konotop
15
25 : 50
11
15.
Unia Kunice (Żary)
15
17 : 43
9
16.
Sparta Grabik
15
20 : 71
4

14 kolejka 2 listopada 2019

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 5:2

Drzonkowianka Racula - Delta Sieniawa Żarska 5:3

Hamar Górzyn - Odra Nietków 2:4

Pogoń Przyborów - Odra Bytom Odrzański 3:2

Promień Żary - Mieszko Konotop 6:0

Sparta Grabik - Piast Czerwieńsk 0:2

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) 6:2

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice 2:0

terminarz >>


Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Klasa Okręgowa 15 kolejka

dodano: 2019-11-07 09:38:14, autor: Redakcja, źródło: LZPN Zielona Góra



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Młodzicy 10 kolejka

dodano: 2019-11-07 09:37:31, autor: Redakcja, źródło: LZPN Zielona Góra



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Młodzicy rezerwy 10 kolejka

dodano: 2019-11-07 09:36:39, autor: Redakcja, źródło: LZPN Zielona Góra



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Tenis stołowy 8 kolejka

dodano: 2019-11-07 09:35:19, autor: Redakcja, źródło: lozts



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.