Crossteam Zielona Góra

dodano: 2009-09-12 19:17:21, autor: Redakcja, źródło:

Mieszkaniec Szprotawy Adrian Sampers (lat 14) trenuje bardzo intensywnie od 2008 roku motocross w klubie Crossteam Zielona Góra. Pierwszy rok startów Adriana był niezbyt udany co jest zrozumiałe, że po tak krótkim czasie nie można osiągać wysokich wyników.

Jednakże jazda na motocyklu crossowym to wbrew pozorom ogromny wysiłek fizyczny, powiązany z dużym panowaniem nad motorem, wyborem odpowiedniej trasy przejazdu, oraz wysokie loty w powietrzu na odległości dochodzące do 20 metrów. Dlatego Adrian w opinii trenera Marka Dudzińskiego jest bardzo ambitnym zawodnikiem i na efekty jego pracy nie trzeba było długo czekać.

Cały sezon 2009 Adrian startuje w Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej nr startowy 24, z zawodów na zawody osiąga coraz lepsze wyniki. Ostatni występ w Nowym Tomyślu Adrian może zaliczyć do bardzo udanych, gdyż zajął miejsce tuż za podium, zabrakło naprawdę niewiele, jechał na trzeciej pozycji, ale upadek na bardzo trudnym torze spowodował utratę pozycji na podium.

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

IV Liga 24 kolejka

dodano: 2024-04-20 12:41:39, autor: Redakcja, źródło: 90minut.pl

Forum

Wyniki 23. kolejki IV Ligi

dodano: 2024-04-19 19:12:21, autor: Redakcja, źródło: 90minut.pl

W 23. kolejce IV Ligi grupy lubuskiej Sprotavia Szprotawa pokonała w wyjazdowym meczu w Żarach miejscowy Promień 1-4.