Regulamin serwisu


Regulamin Niezależnego Serwisu Miejskiego www.szprotawa.org.pl:

Zasady i postanowienia ogólne:

Niezależny Serwis Miejski nie jest związany finansowo ani organizacyjnie z żadną organizacją miejską, samorządową czy inną.

Serwis www.szprotawa.org.pl nie ponosi odpowiedzialności w stosunku do użytkowników odwiedzających stronę za jakiekolwiek szkody, zarówno bezpośrednie jak i pośrednie, związane z wykorzystaniem danych zamieszczonych na stronach Serwisu www.szprotawa.org.pl, jak również związane z nie zamieszczeniem przez administratorów jakichkolwiek danych na stronach Serwisu www.szprotawa.org.pl. Wyłączenie odpowiedzialności dotyczy także sytuacji, w których Serwis www.szprotawa.org.pl został o możliwości wystąpienia szkody zawiadomiony.

Informacje prezentowane na stronach www.szprotawa.org.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały przygotowane w oparciu o źródła uznane przez www.szprotawa.org.pl za rzetelne i wiarygodne oraz według naszej najlepszej wiedzy. Ze względu na możliwość wystąpienia przekłamań lub zdezaktualizowania się informacji, www.szprotawa.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność i dokładność. Użytkownicy korzystają z tych informacji wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Regulamin komentarzy do artykułów w dziale aktualności i sport:

Komentarze do artykułów są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Zgadzasz się nie pisać w komentarzach żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Treść komentarzy niezgodnych z prawem oraz wszelkie informacje niezbędne do zlokalizowania użytkownika łamiącego, poprzez treść swojego wpisu prawo będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.

Zastrzegamy sobie prawo usunięcia komentarzy w dowolnej chwili, bez podania przyczyny.

Podany przy dodawaniu adres e-mail wykorzystywany jest wyłącznie w celu aktywacji komentarza. Automatycznie wysyłany jest na niego link aktywacyjny.

Regulamin Forum Niezależnego Serwisu Miejskiego:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).